۶ دلیل برای اینکه کسب و کار شما به داشتن وبلاگ نیاز دارد:
داشتن وبلاگ برای کسب و کار شما ممکن است هم مفید باشد و هم مضر ولی بهتر است از جنبه مثبت به داشتن وبلاگ نگاه کنیم، که داشتن وبلاگ برای کسب و کار شما، مزیت بزرگی برای ارتقای نسل بیزنس شما و فعالیت  مفید وبسایت شما و … میباشد. با حدود ۲۳ درصد از کاربران اینترنت که روزانه و به طور منظم در شبکه های اجتماعی مشغول خواندن وبلاگ هستند، شما میتوانید مشتریان بالقوه ایی را زمانیکه مطلبی بلاگ میکنید را به دست آورید.  در زیر ما برای شما  ۸ دلیل استفاده از وبلاگ در جهت بهینه کردن کسب و کارتان،  را آورده ایم:

۱- بهینه سازی موتور جستجو :
گوگل و  Bing  و سایر موتورهای جستجو بر پایه کلمات  کلیدی نوشته شده، قانون گذاری شده اند. متخصصان سئو می گویند که محتوا، پادشاه وبسایت شما می باشد. زمانی که شما برای وبسایت خودتان وبلاگ ندارید، درواقع به اندازه ی گستردگی فضای اینترنت نمی توانید  شکل پیدا کنید و در نتیجه خیلی دیده نمی شوید.

۲- داشتن وبلاگ به بدست آوردن مشتری  بیشتر برای کسب و کارتان کمک می کند.
طبق گزارشات و تحقیقات انجام شده، مشخص شده است که حدود ۶۰ درصد از کسب و کارهایی که وبلاگ دارند و مقاله منتشر می کنند، مشتریان بیشتری به دست می آورند ولی ۴۰ درصد باقی چی؟ احتمال اینکه فرصت داشتن  وبلاگ برای کسب و کارشان را جدی  نگرفته اند، زیاد است.

۳- داشتن وبلاگ ترافیک شبکه های اجتماعی را به سمت خود می کشد.

فعالیت داشتن در شبکه های اجتماعی، جز مزیتهای بزرگی  میباشد درواقع داشتن وبلاگ قطب محتوای کسب و کار شما می باشد که  این دلیلی میشود، شما لینکهای خود و  پیغامها را به اشتراک بگذارید و به طور مرتب و منظم مطلب پست کنید.

۴- داشتن وبلاگ به شما شانس این را میدهد که مهارت خودتان را نشان دهید.
شکل دادن وبلاگ کسب و کارتان به فهم و ترفندهای لازم، شما برتری شرکت و کسب و مارتان را ایجاد میکنید و همچنین در ذهن مشتریان بالقوه تان مهارت و تخصص را ایجاد می کنید.
۵ – وبلاگ ها به مردم نشان میدهد که در پشت برند شما فردی زنده وجود دارد.
اگر کسب و کار شما مربوط به مشاوره، مارکتینگ ، درمان .. و یا چیز های دیگر که نیاز به حضور شما دارد ، است .داشتن وبلاگ یک فرصتی است که نشان دهید چخ کسی  هستید قبل از اینکه آنها را ملاقات کنید. این نه تنها مهارت و تخصص شما را نمی سازد بلکه باعث ایجاد اعتماد در مشتریان میشود.

۶ – داشتن وبلاگ به شما فیدبکهایی می دهد که تا اکنون به آن توجه نکرده اید.
نوشتن وبلاگ شما را مجبور می کند که پیش بینی های عمیق تری را  نسبت به سایت و ترافیک آن انجام دهید. هر کسی قادر است که در مورد موضوعات سطحی در رابطه با زمینه کاری شما بلاگ پست کند ولی از آنجایی که شما در تلاش هستید که مطلبی ارزشمند برای بلاگتان منتشر کنید مجبور هستید که چندین مرحله بالاتر بروید.

حدود ۴۰۰ میلیون نتیجه در گوگل، بالاترین موضوعات و نتایج را در مورد دلیل داشتن وبلاگ لیست میکند که اول اینکه کسب و کار شما حتما و باید دارای وبلاگ باشد و دوم اینکه چگونه جرات میکنید به این فکر کنید که آیا داشتن وبلاگ برای کسب و کار شما لازم است یا خیر؟

منبع :goo.gl/buv0iY

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *