شاید بارها با این عبارتهایی مثل: شماره مجازی، دفتر مجازی و یا شماره ابری برخورد داشته باشید. با توجه به پیشرفت دسترسی ما به اینترنت وسریع شدن ارتباطات این امکان به وجود می آید که دیگر محدود به یک مکان برای دردسترسی یا درارتباط بودن نباشیم با افرادی که برای ما اهمیت دارند میتوانیم درهرجا هستیم به راحتی درتماس باشیم. اگر شما کسب و کاری را هدایت میکنید حتما به اهمیت شماره تلفن ثابت واقف هستید و همچنان مشتریان و مخاطبان به کسب و کارهایی که از شماره ثابت استفاده میکنند اعتماد بیشتری دارند.

مرکز تماس

مرکز تماس

 

پس اگر به علت سرعت اینترنت، دسترسی اطلاعات نیاز به محدود شدن به یک مکان نیستیم پس باید شماره تلفن ثابت هم بتوانیم در هر کجا که نیاز داریم در اختیارمان باشد. برای همین راه حل هایی مانند شماره مجازی و یا شماره ابری مطرح میشود که در حد استفاده شخصی میتوان به سرویس های مانند. Skype …..  May cloud Number اشاره کرد که به راحتی و با در اختیار گذاشتن یک شماره تلفن ثابت در هر جای دنیا و دایورت آن به شماره شما در هر جای دیگر دنیا که احتمالا از طریق اینترنت صورت میگیرد این امکان را می دهد که خانواده و دوستان شما به راحتی با شما در تماس باشند. البته داستان شماره ابری و یا شماره مجازی به این ختم نمی شود و این سرویس بسیار متداول برای کسب و کارها در کشورهای پیشرفته هست بدین صورت که همانند

May cloud Number  سرویس هایی مانند Cloud Number.co.UK  و خیلی های دیگر شماره  تلفن ثابت و شهری در اختیار مشتریان خود قرار می دهند در نتیجه کسب و کارها می تواند در هر جای دنیا با توجه به نیاز خود کار کنند و از شماره تلفن شهر و کشور مورد نظر خود هم برخوردار باشند.

مرکز تماس

مرکز تماس

اخیرا در کشور ما شرکت هایی همانند دفتر شما به ارائه این گونه خدمات روی آوردند و با ارائه شماره ابری و شماره مجازی این امکان را برای هم وطنان قائل میشوند که با هزینه بسیار پایین در مقایسه با مستقر شدن در تهران جهت برقراری ارتباط با مخاطبین خود استفاده کنند.

دفتر شما با ارائه خدمات تلفن گویا و منشی مجازی و مرکز تماس بر روی شماره ابری یا مجازی شما این امکان را به شما می دهد که با هزینه پائین ارتابطی موثر با مشتریان و مخاطبین خود برقرار کنید.
برای گرفتن اطلاعات بیشتر در خصوص ارایه این گونه سرویس ها میتوانید به سایت دفتر شما به آدرس http://daftareshoma.com مراجعه بفرمایید.

این نوع سرویس ها در ابتدای راه خود می باشند و حتما در سال های آینده به بلوغ خواهند رسید که باعث توسعه فضای کسب و کارو درآمدزایی برای شرکت های مخصوصا کوچک و متوسط میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *