آیا آهنگ انتظار به اعتبارکسب و کار شما کمک میکند یا خیر ؟

آهنگ انتظار تأثیری در کسب و کار شما دارد یا نه؟

«دفتر شما» کسب و کار Leave a Comment

به عنوان یک فردی که مالک یک بیزنس میباشد، به احتمال خیلی زیاد بیشتر زمان خود را صرف بهبود بخشیدن به سرویس، محصول ، جلب رضایت مشتریان جدید و یا دنبال راه جدید برای هیجان زده کردن مشتریان فعلی میکنید
نکته قابل ذکر این است که خیلی راحت میتوانید از موسیقی انتظار چشم پوشی کنید اما واقعیت این است که مشتریان از جمله خود ما بیشترین زمان را در حال شنیدن موسیقی انتظار انواع کسب و کارها هستیم. این به این معنی است که مشتریان شما هم این گونه میباشند .حال برای اینکه تجریه آنها از کسب و کار شما بهتر شود چه میکنید؟ میتونید با خواندن ادامه مطلب در این مورد آگاهی لازم را به دست آورید :
سکوت همیشه طلایی نیست
این به این معناست که سکوت طولانی مدت میتواند زمان منتظر بودن مشتری شما را افزایش دهد و حتی دربدترین حالت ، مشتری شما شاید فکر کند که شما خط را رویش قطع کردید استفاده از یک موسیقی انتظار البته یک موسیقی مناسب از زمان پشت خط ماندن میکاهد.
نظرات مختلف برای مردمی مختلف
در مورد بیزنس ، صنعت ، شنوندگان یا برند شخصی خودتان فکر کنید.مثلا مدیران و مشاوران ثروت یا وکلا با داشتن مشتریان قدیمی ممکن است برای آهنگ انتظار خود موسیقی سنتی را انتخاب کنند،
آژانس های تبلیغاتی یا صنعتهای سرگرم کننده ممکن است موسیقی هایی را ترجیح بدهند که از نوع رسمی بودن کمی خارج باشد و یا عده ایی دیگر موسیقی های میکس و ترکیبی را برای آوای انتظار خود برگزینند.
از آنجایی که کسب و کارها با هم متفاوت است برای انتخاب این موسیقی  انتظار، انتخابات گسترده میباشد و این شما هستید که بسته به نوع کارتان این آوای انتظار را انتخاب میکنید.

به عنوان مطلب پایانی این نکته را در نظر داشته باشید که حتی اگر موسیقی انتظار  شما عالی باشد ولی  این ارتباطات و تعاملات انسانی است  که همیشه برنده است . اگر شما به یک زمانی برای پیدا کردن مثلا  آدرسی یا پیدا کردن فایل مورد نظر هستید ،امکان این را خواهید داشت تا این فرصت را به دست آورید که با مشتری صحبت کنید تا اینکه آن را منتظر بگذارید ، اینکار باعث بالا رفتن ارتباطات مشتریان میشود و تاثیر به سزایی میگذارد .

منبع : http://www.callruby.com/the_watercooler/2013/01/your-call-is-important-to-us-is-your-hold-music-helping-or-hurting-your-reputation

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.