رونق کسب و کار

رونق کسب و کار با سرویس منشی مجازی

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار

رونق کسب و کار با سرویس منشی مجازی 

یکی از سرویس های مجازی پرطرفدار در زمینه مدیریت تماسها سرویس منشی مجازی است که اگر درست انتخاب شود می تواند باعث رونق کسب و کار شما شود. اما چرا استفاده از یک سرویس به ظاهر ساده تا این اندازه در رونق کسب و کارها، به خصوص کسب و کارهای جدید، اثرگذار است؟

کاربرد شماره تلفن مجازیمنشی مجازی چیست و چه تفاوتی با منشی معمولی دارد؟

حدود ۸۰% از مشتریان و تماس گیرندگان کسب و کارها از طریق تماس تلفنی با شرکت یا کسب و کار مورد نظر خود ارتباط برقرار می کنند. بی دلیل هم نیست. برای همه مان پیش آمده که پرسش های خود را از طریق ایمیل یا پر کردن فرم درخواست مشاوره مطرح کرده ایم و هیچ جوابی دریافت نکرده ایم. پس عملاً بسیاری از کسب و کارها تنها از طریق تماس تلفنی اقدام به جذب مشتری می کنند.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

اما همه کسب و کارها هم نمی توانند از تماسهای مشتریان بالقوه نهایت استفاده را ببرند و درصد بالایی از این تماس گیرندگان به دلیل پاسخگویی نامناسب به مشتری تبدیل نمی شوند. سرویس منشی مجازی «دفتر شما» با همین هدف طراحی و عرضه می شود. شما بدون نیاز به اجاره دفتر کار می توانید بسته به حجم تماسهایتان یکی از بسته های منشی مجازی «دفتر شما» را خریداری کنید و مطمئن باشید که درصد بالایی از تماس گیرندگان به مشتریانتان تبدیل می شوند.

کاربرد شماره تلفن مجازیبا این ترفندها تماس گیرندگان را به مشتری تبدیل کنید.

چرا می گوییم استفاده از سرویس منشی مجازی «دفتر شما» باعث رونق کسب و کار شما می شود؟ زیرا از یک سو دیگر نیازی به اجاره دفتر کار و یا حتی اجاره میز کار و استخدام منشی ندارید، و می توانید با کاهش هزینه هایتان سرمایه خود را در جهت توسعه کسب و کارتان به کار ببندید. از سوی دیگر، چگونگی پاسخگویی تلفن از آن چه فکرش را می کنید در جذب مشتری تأثیرگذارتر است. در واقع نخستین برخورد یک مشتری بالقوه با کسب و کار شما همان زمانی است که شماره تلفن شما را می گیرد.

اگر تماس او را یک منشی باتجربه با روابط اجتماعی بالا پاسخ بدهد، میخ اول را محکم کوبیده اید و وجهه ای حرفه ای و کاربلد از کسب و کار خود معرفی کرده اید. اما اگر یک منشی ناوارد و ناآشنا به آداب اجتماعی تماس مشتریان بالقوه را پاسخ دهد، شما فرصت طلایی ایجاد تأثیر اولیه خوب را از دست می دهید و ممکن است به نابودی برند شما بیانجامد.

با سرویس منشی مجازی «دفتر شما»، هم از استخدام منشی بی نیاز می شوید و هم یک منشی حرفه ای و باتجربه خواهید داشت.

اگر پرسش یا ابهامی در رابطه با سرویس منشی مجازی «دفتر شما» دارید، در بخش «دیدگاه شما» با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت دفتر شما مراجعه کنید و یا با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.