حضور دفترشما در همایش اصول فریلنسینگ

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

حضور دفترشما در همایش اصول فریلنسینگ

در همایش اصول فریلنسینگ که به ابتکار تیم پونیشا و با حمایت ویژه دفترشما، در منطقه آزاد انزلی برگزار شد چهر‌ه‌هایی از طراحان، برنامه‌نویسان، رسانه‌ها و توانیابان حضور داشتند و ابعاد مختلف تأثیر دورکاری و فریلنسینگ را بر زندگی روزمره جامعه امروز ایران بررسی کردند.

دفترشما با ارائه سرویس منشی مجازی به دبیرخانه همایش اصول فریلنسینگ به عنوان حامی و همچنین شرکت کننده در این رویداد حضور داشت.

بیش از ۵۵۰ نفر شرکت در این رویداد حاضر شدند که نیمی از این افراد از خارج استان گیلان آمده بودند همین‌طور ۱۴۵۰ نفر رویداد را به‌صورت آنلاین دنبال می‌کردند.

در کنار همایش اصول فریلنسینگ نمایشگاهی از استارتاپ های B2C  و B2Bبرگزار شد، ۳۰ استارتاپ محصولات و خدمات خود را در خلال برنامه به مراجعه‌کنندگان معرفی کردند.

۸ ارائه، ۵ کارگاه و یک پنل در ارتباط با مزایا و مشکلات فریلنسینگ و دورکاری در طول روز برگزار شد. ارائه‌کنندگان عمدتاً از مدیران و مؤسسان کسب و کارهای شناخته شده یا فریلنسرهای شناخته شده در کشور بودند.

بیشتر بخوانید: فریلند اولین همایش اصول فریلنسینگ برگزار می‌شود

در این سمینار بزرگ، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای، محمد باقر اثنی عشری سخنرانی کرد.  وی فریلنسینگ و برون سپاری پروژه ها را راه حل بسیاری از کمبودهای فعلی بازار دانست و نیز وعده داد این سازمان در زمینه هایی مانند تامین اجتماعی، بیمه، مالیت و قرارداد به جامعه آزادکاران ایران یعنی همان فریلنسرها کمک کند.

دیگر سخنران این سمینار یکی از اعضای هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران، امیر ناظمی بود  که رواداری را عاملی موثر در جذب طبقه ی خلاق امروز در ایران دانست و بر نقش مهارت های اجتماعی در توسعه کسب و کار فریلنسرها تاکید کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.