اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل، ابزاری مناسب کسب و کار یا هدر دادن هزینه ی شما؟

«دفتر شما» کسب و کار Leave a Comment

امروزه تلفن‌های هوشمند در همه‌ی مکان‌ها  قابل استفاده می‌باشند و در همه جای دنیا مردم در مواقع و مکانهای مختلف مانند زمانیکه  منتظر اتوبوس می‌باشند یا زمانیکه در حال رفتن به سمت مترو می‌باشند یا در حال پیاده روی و … باشند. ولی مطمعناً اینکه چه تعدادی  از مردم از تلفن همراه خودشان  استفاده می‌کنند را نمی‌دانید. ولی شما فقط به این فکر می‌کنید که یا داشتن یک اپلیکیشن تلفن همراه برای کسب و کارتان، هزینه زیادی را به همراه دارد و یا می‌تواند ارزشمند باشد.
در حال حاضر تحقیقات نشان می‌دهند که میانگین جوانان، بیشتر از ۵۱ درصد از تلفن همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند.  در مورد کسب و کار شما چطور؟ آیا هنوز فکر می‌کنید که کسب و کار شما  یک کسب و کار دسکتاپی است؟؟ خیر، بلکه شما هم همواره با پیشرفت تکنولوژی باید کسب و کار خودتان را به روز کنید. جال به این می‌پردازیم که چکونه استفاده از اپلیکیشن های موبایلی مانع از  خطرات و مشکلات احتمالی پیش رو با سرمایه گذاری کسب و کار شما باشد.

طبق گفته‌ی کار آفرینان، اگر شما مالک یک کسب و کار هستید و تا الان برای آن نرم افزار موبایل داشتید، پس بهتر است نسبت به طراحی آن اقدام کنید. درواقع اگر شرکت شما دارای یک اپلیکیشن موبایل نیست، یک ابزار بزرگ برای رشد دادن به کسب و کارتان را از دست داده‌اید. نکات زیر را در رابطه با مزیت داشتن یک‌ترم افزار موبایل، در نظر داشته باشید:

۱- نرم افزار موبایل باعث افزایش جلب توجه و افزایش بازدید کنندگان شما میشود.
۲- نرم افزارهای موبایل در رشد و پیشرفت تاثیر بسزایی دارند.
۳- نرم افزارهای موبایلی، باعث استحکام و ثبات برند کاری شما میشود.

حال فرض را بر این می‌گذاریم که شما به عنوان مالک یک کسب و کار به اپلیکیشن موبایلی اعتماد کردید، به نظر شما این اپلیکیشن های موبایلی، همشان برای رشد کسب و کارها مناسب هستند با باعث اتلاف وقت می‌باشند؟ نکته مهم این می‌باشد که شما باید با نرم افزار موبایل مانند دیگر ابزارهای مارکتینگ رفتار کنید، یعنی در آن اعداد و ارقام را دخالت دهید و اندازه گیری کنید. برای مثال زمانیکه از اپلیکیشن موبایل خود استفاده می‌کنید این سؤالات را که چه رفتاری بر روی کاربران داشته یا چقدر بر کاربران فعلی تأثیر مثبتی گذاشته است را بررسی کنید. و زمانی که شما از اعداد و اندازه گیری‌ها استفاده می‌کنید، بهتر متوجه این موضوع می‌شوید که داشتن یک اپلیکیشن موبایل چه تأثیر بسزایی برای کسب و کار شما دارد.

داشتن یک نرم افزار موبایل به عنوان یک سرمایه گذاری، نیازمند داشتن ابزاری می‌باشد که در ادامه به آنها می‌پردازیم:
برای داشتن یک نرم افزار موبایل برای کسب و کارتان این دو مرحله را به عنوان قدم‌های بعدی در نظر بگیرید

–  از یک مشاور که در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل، فعالیت داشته است کمک بگیرید و همچنین مشکلات نرم افزارتان را برطرف کنیددر پایان که نرم افزار موبایلی شما ساخته شد و در اپ استور یا اپلیکیشن های قابل دانلود، قرار گرفت، دیگر نباید نگران گسترش اپلیکیشن موبایل خود به عنوان یک سرمایه گذاری باشید.

منبع : goo.gl/rS2IVf

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.