در نمایشگاه ایران جابکس منتظرتان هستیم

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

حضور دفترشما در نمایشگاه ایران جابکس

نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس تهران در تاریخ ۲ لغایت ۵اردیبهشت ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار میگردد. دفتر شما هم در این نمایشگاه حضور دارد و در سالن ۲۰ منتظر شما عزیزان هستیم.

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و کاریابی داخلی و بین المللی می باشد. پیش بینی میشود که از این نمایشگاه استقبال خوبی به عمل آید.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های نمایشگاه بین‌المللی کار ایران ایجاد فضای مناسبی برای حضور استارت آپ‌ها و شرکت‌هایی است که به دنبال تیم سازی و شبکه سازی منابع انسانی هستند و تا کنون هم استارت آپ‌ها و شرکت‌های معتبری برای حضور در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران ثبت نام کرده‌اند.

کارجویانی که به دنبال فرصت‌های شغلی منحصر بفردی در همه رده‌های سازمانی در داخل و خارج از کشور بوده و می‌توانند فرصت ملاقات و ارسال درخواست همکاری با این موسسات را در نمایشگاه کار ایران داشته باشند. درواقع این نمایشگاه با محور قرار دادن اشتغال، کاریابی داخلی و بین‌المللی و حمایت از مشاغل داخلی می‌کوشد کارجویان و کارفرمایان ایرانی را در یک فضای مناسب به هم نزدیک کند.

تخفیف ویژه دفترشما در انتظار شما است

در غرفه ۱۸ در سالن ۲۰ منتظرتان هستیم. به ما سر بزنید تا گپی بزنیم و برای خرید بسته‌ها به شما تخفیف ویژه نمایشگاه بدهیم. ساعت کار این نمایشگاه هم از ساعت ۱۰ الی ۱۸ است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.