برون سپاری مر کز تماس

فروش اینترنتی بهتر با برون سپاری مرکز تماس

«دفتر شما» دفتر کار مجازی 3 Comments

از برون سپاری مرکز تماس چه می دانید؟ وقتی کالای موردنظرم را با قیمت مناسب در یک سایت فروش پیدا کردم،با خوشحالی فریاد زدم: :«خودشه، خودشه» یکی از دوستانم که کنارم نشسته بود با تعجب پرسید: «گنج پیدا کردی؟ » برایش توضیح دادم که چه قدر دنبال فلان کالا گشتم تا بالاخره آن را با یک قیمت مناسب در یک فروشگاه اینترنتی پیدا کردم. پوزخندی زد و گفت:« فکر کردی این فروشگاه ها همین کالا را که تو دیده ای برایت می آورند؟»

سرویس مرکز تماس دفتر شما

شاید برای شما هم پیش بیاید که کالایی در اینترنت توجهتان را به خود جالب کند، اما بعد از چند دقیقه از خرید آن پشیمان شوید یا برعکس آن را بخرید. شاید محکم ترین دلیل تان برای پشیمان شدن این باشد، که فروشگاه اینترنتی توضیح کامل را در خصوص کالای مورد نظر ارائه نداده است. شاید اگر این فروشگاه یک مرکز تماس قوی و پاسخگو داشت این قدر زود از خرید پشیمان نمی‌شدید و با خیال مطمئن از خدمات مطلوب پس از فروش این کالا را خریداری می‌کردید.

 

خریدن یا نخریدن؟

دیگر چند شماره از سوی یک فروشگاه اینترنتی مشکل را نه تنها حل نمی کنند، بلکه ممکن است مشتری را پیشمان کند، چرا که ماندن در صف های انتظار طولانی آدمی را کلافه می کند. برای جلب توجه مشتری یک تیم ارتباطی ماهر و متخصص نیازمند است. برای اینکه یک تیم ماهر و متخصص پیدا کنید باید مدت های زیادی را صرف دادن آگهی برای جذب نیرو کنید، تجهیزات مورد نیاز بخرید، با اوپراتورها قرار داد عقد کنید و در آخر هرماه مزایا و بیمه پرداخت کنید. با « دفترشما »دیگر به هیچ کدام از این کارها نیاز ندارید.

« دفتر شما »، برای راحتی شما

دفتر شما، یک کسب و کار مجازی است که به صورت دورکاری فعالیت می کند. دفتر شما،شما را از داشتن مرکز تماس بی نیاز می کند.
اما چگونه؟
دفتر شما به صورت یک منشی مجازی برای شما فعالیت می کند. منشی های مجازی دفتر شما از افراد متخصصی هستند، که یک اطلاعات جامع در اختیار مشتریان قرار می دهند.شما می توانید مرکز تماس تان را « برون سپاری » کنید.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

مرکز تماس درون سازمانی یا برون سپاری مرکز تماس؟

وقتی به دست و پا کردن یک کسب و کار می اندیشید و با خود دو دو تا چهارتا می کنید، یک جا برای مرکز تماس و استخدام منشی ها در ذهنتان هست.پس از راه اندازی کسب و کار و خرج هزینه های زیاد، ترجیح می دهید یک مرکز تماس درون سازمانی کوچکی با چند منشی که هزینه زیادی هم نداشته باشد در گوشه و کنار دفترتان باشد! آیا کیفیت فدای هزینه کمتر نمی شود؟ چند خط تماس و بوق اشغال های مکرر و صف های انتظار چندین دقیقه ای مشتری را کلافه نمی کند؟ دفتر کار شما،این مشکل را حل کرده است. تماس هایتان را برون سپاری کنید.

برون سپاری مر کز تماس

برون سپاری یا Outsourcing به چه معناست؟

برون سپاری یعنی بخشی از فعالیت ها را به واحدی خارج از شرکتتان بسپارید، که یک تیم متخصص آن ها را با بهترین کیفیت انجام دهد. برون سپاری مرکز تماس، شامل مدیریت تماس ها، پشتیبانی مشتریان و بازاریابی و فروش است.

مزیت های برون سپاری چیست؟

۱. ملموس ترین ویژگی برون سپاری مقرون به صرفه بودن است.
۲. سبب بالاتر رفتن بهره وری می شود.
۳. تمرکزتان بر توسعه و کسب و کارتان خرج می شود.
۴. از خریدن تجهیزات بی نیاز می شوید.
۵.  به نیروی های متخصص دسترسی پیدا می کنید.

با همه این تفاسیر چنین پیش بینی می شود که در روزهای نه چندان دور بیشتر شرکت ها به منشی های مجازی رو آورند. با این کار نه تنها سود بیشتری نصیب فروشندگان می شود، بلکه هزینه های اولیه نیز کاهش می یابد و از همه مهم تر سبب ایجاد اشتغال نوین از طریق اینترنت می شود.

 

Comments 3

 1. سلام.بنده میخوام از سرویس های شما استفاده کنم و در حال اخذ نماد الکترونیکی برایه فروشگاه اینترنتیم هستم .سوالم این هست که طبق قوانین ای نماد باید شماره تلفن احراز شده در بخش ارتباط با ما در سایتم قرار بدم (منظور از احراز شده یعنی کدی که خوده, ای نماد داده توسط اون شماره تلفن ثبت بشه .)حالا در صورت تهیه سرویس های شما احراز شماره تلفن توسط شما صورت خواهد گرفت یا خیر؟(کد احراز رو خدمتتون می فرستم که با شماره تلفنه خودتون وارد کنید

  1. Post
   Author

   جناب آقای خطیبی،
   سلام و وقتتان بخیر.
   همکاران ما می توانند تأیید اینماد را با سرشماره «دفتر شما» یعنی شماره ۲۸۴۲۰۰۰۰ برای شما بگیرند که این شماره با شماره ای که در اختیار شما قرار می گیرد فرق دارد.
   باز هم اگر پرسشی بود بفرمایید و یا با پشتیابی «دفتر شما» به شماره ۲۸۴۲۰۱ تماس بگیرید.

 2. ممنون از مقالتون. برون سپاری می تونه کمک خیلی بزرگی به سازمان ها بکنه به شرطی که بتونه نیروی مناسب و یا شرکت مناسب برای برون سپاری پیدا کنیم. اگه نیرو حرفه ای نباشه معضل بزرگ دچار میشه کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.