چرا برگزاری رویداد برای کسب‌وکار شما لازم است؟

pr کسب و کار 2 Comments

برگزاری رویداد برای کسب و کار: اگر صاحب یک کسب‌وکار کوچک هستید و محل ثابتی ندارید، یا مشتریان‌تان در مکان‌های مختلفی زندگی می‌کنند و فکر می‌کنید برقراری و حفظ ارتباط با آن‌ها سخت است و به همین دلیل هیچ‌وقت مشتریان وفاداری نخواهید داشت، دوباره فکر کنید؛ این بار به برگزاری یک رویداد برای مشتریان‌تان!

نکاتی که در ادامه می‌آیند، به شما نشان خواهند داد که چرا برگزاری رویداد برای کسب‌وکار شما لازم است.

سایت ایوند برای اطلاع رسانی برگزاری رویداد برای کسب و کار شما مناسب است.

ایوند یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسانی‌ست که در حوزه‌ی برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

۱- دیدار حضوری به تصورات مشتریان شما جهت می‌دهد

اگر قسمت عمده‌ی تماس‌های شما با مشتریان‌تان تلفنی یا اینترنتی باشد، ممکن است مخاطبین‌تان توصرات خودشان را داشته باشند که لزوما با چیزی که شما می‌خواهید درمورد کسب‌وکارتان فکر کنند، یکسان نیست.

برگزاری یک رویداد و طراحی و برنامه‌ریزی آن دقیقا به شکل مد نظرتان، به شما این فرصت را می‌دهد که تصویری که می‌خواهید از خودتان بسازید را به مخاطبین نشان دهید.

۲- برگزاری رویداد به وفاداری بیش‌تر مشتریان کمک می‌کند

برگزاری یک رویداد موفق به شما کمک می‌کند تا رابطه‌ای نزدیک‌تر و منسجم‌تر با مشتریان فعلی و مشتریات بالقوه‌ی آینده‌تان بسازید. و همین رابطه است که باعث می‌شود در ذهن مخاطبین‌تان با دیگران متفاوت باشید. این مسئله در واقع به عنوان یک مزیت رقابتی عمل می‌کند و به وفاداری بیش‌تر مشتریان شما می‌انجامد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

۳- از درخواست‌ها و سلایق مشتریان باخبر می‌شوید

اصولا هدف کسب‌وکارها باید تولید کالا یا خدمتی باشد که مردم به آن نیاز دارند. ممکن است فکر کنید که این نیازها را در حوزه‌ی فعالیت خودتان می‌دانید. ولی دیدار حضوری با مخاطبین و شنیدن حرف‌های آن‌ها به شما کمک خواهد کرد تا با کسب شناخت بیش‌تر درمورد سلایق مشتریان‌تان، محصول‌تان را بهتر کنید و در فعالیت‌های بازاریابی و فروش‌تان در آینده موفق‌تر باشید.

۴- افراد تاثیرگذار در صنعت را متوجه خودتان می‌کنید

می‌توانید از کسانی که در حوزه‌ی فعالیت شما اعتبار دارند، دعوت کنید تا به عنوان مهمان ویژه یا سخن‌ران در رویداد شما شرکت کنند. این مسئله به برند شما اعتبار می‌بخشد و باعث می‌شود آن‌ها نیز با شما و فعالیت‌تان آشنا شوند. این آشنایی‌ها می‌توانند در آینده فواید بسیاری برای شما و کسب‌وکارتان داشته باشند.

اگر با این ۴ دلیل هنوز قانع نشده‌اید، با کارشناسان ایوند تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان ایوند برخوردار شود.

اگر قصد برگزاری رویداد دارید، همین حالا رویدادتان را بسازید و از خدمات ایوند بهره‌مند شوید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Comments 2

  1. به نظر من عالی است
    ولی تصورات خط ۱ فکر میکنم که تو صرات گویا نوشته شده بود.
    با سپاس فراوان
    کامیار مرتضوی

  2. Pingback: واگذاری غرفه با تخفیف ویژه به استارتاپ‌ها در نمایشگاه توسعه کسب و کار | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.