تخفیف عید تا عید دفترشما را از دست ندهید!

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

تخفیف عید تا عید دفترشما را از دست ندهید!

مجموعه دفترشما به مشتریان جدید خود عیدی می‌دهد، برای بهره مندی از این عیدی تنها تا پایان هفته یعنی تا عید غدیر فرصت دارید تا در طرح تخفیف عید تا عید دفترشما شرکت کنید.

همین الان با تخفیف ویژه تلفن گویا یا منشی مجازی را خریداری کنید.

شما با کد تخفیف eydtaeyd می‌توانید تا ۲۷ درصد تخفیف بگیرید.

این تخفیف، ویژه خرید جدید تلفن گویا یا منشی مجازی است. برای بسته های ۳ ماهه ۱۸ درصد تخفیف، برای بسته‌های ۶ ماهه ۲۱ درصد تخفیف و برای بسته‌های یکساله ۲۷ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

با وجود نوسانات قیمتی اخیر و افزایش نرخ بسیاری از کالاها و خدمات؛ دفترشما تاکنون افزایش تعرفه ای در سال ۹۷ نداشته است، ولی به خریداران توصیه می‌شود که بسته‌هایی با مدت زمان بالاتر تهیه کنند تا در صورت تغییر قیمت بسته ها، این افزایش قیمت شامل حال آن‌ها نشود، ضمن اینکه در بسته های با مدت زمان بیشتر، تخفیف بیشتری هم دریافت می‌کنند.

آموزش‌های ویدئویی کار با پنل تلفن گویا و منشی مجازی را اینجا ببنید.

خدمات «دفتر شما» به مشتریان چیست؟

دفتر شما سه سرویس تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس را به مشتریان ارائه می‌کند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما هم اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

منشی حرفه‌ای دفتر شما  با اطلاعات و دستور العملی که در اختیارش قرار می‌دهید، مشتریانتان را راهنمایی کرده و  صورت لزوم تماس آن‌ها را به شما وصل می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.