تخفیف دفتر شما

تخفیف ویژه نوروزی دفتر شما

«دفتر شما» اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

به گزارش روابط عمومی دفتر شما، به مناسبت آغاز سال جدید، مشتریانی که تا پایان روز پنجشنبه ۳۱ فروردین‌ماه بسته‌های سرویس تلفن گویا و منشی مجازی این دفتر را خریداری کنند از تخفیف ویژه ۱۰ درصدی برخوردار می‌­شوند.

این تخفیف ویژه، تمام بسته‌های پیشنهادی دفتر شما را شامل می‌شود.

گفتنی است دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد.

سرویس تلفن گویا این دفتر بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

منشی مجازی دفتر شما هم اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی نیاز می‌کند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این بسته‌ها می­‌توانند در ساعات اداری روزهای شنبه تا پنجشنبه با واحد فروش «دفترشما»  به شماره ۰۲۱۲۸۴۲۰۱ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.