سانترال مجازی

تلفن گویا

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 27 Comments

پیش از استفاده از سرویس منشی تلفنی و تلفن گویا چه نکاتی را باید بدانید؟

اگر کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کرده‌اید استفاده از سرویس منشی تلفنی و تلفن گویا تصمیم مهمی برای شما خواهد بود. این سرویس می‌تواند در انجام بسیاری از کارهای اولیه کمکتان کند و فایده‌های بسیاری داشته باشد.

سرویس منشی تلفنی چیست؟

پیش از این که جلوتر برویم، اول ببینیم سرویس تلفن گویا چیست و به چه کار شما می‌آید. در این سرویس فردی امور دفتری شما را از راه دور رسیدگی می‌کند و برای پاسخگویی به تماس‌هایتان نیازی نیست در دفتر کار شما حضور داشته باشد.
روش کار سرویستلفن گویا چیست؟
از آنجا که در این سرویس منشی از راه دور با شما همکاری می‌کند، از نرم‌افزارهای ویژه‌ای استفاده می‌کند که از طریق آن با کامپیوتر و سیستم تلفن شما در ارتباط است. با این کار تماس‌های ورودی شما به منشی منتقل می‌شود. او می‌تواند پیغام تماس‌گیرنده را بگیرد و آن را به فرد مورد نظر در شرکتتان برساند.
این سرویس هر زمان که آن را به کار اندازید کار می‌کند و هر زمان که آن را از کار بیندازید خاموش می‌شود. سرویس تلفن گویا می‌تواند تنها در ساعات استراحت شما و زمانی که خارج از دفترتان هستید کار کنند و یا کلاً تمامی تماس‌هایتان را مدیریت کنند. چند نمونه از مواردی که می‌توان از این سرویس بهره برد:
وکیل‌ها- زمانی که در دادگاه و خارج از دفتر کارتان هستید می‌توانید از سرویس تلفن گویااستفاده کنید.
دندان‌پزشکان- وقتی بیمار دارید می‌توانید از سرویس تلفن گویا استفاده کنید. او قادر است قرارهای شما را برنامه‌ریزی کند و برای یادآوری با شما تماس بگیرد.
کسب و کارهای کوچک– در هر کسب و کار کوچکی می‌توانید در زمان‌های پرمشغله خود ازسرویس تلفن گویااستفاده کنید.
این‌ها تنها چند نمونه از موارد استفاده از سرویس منشی تلفنی در حرفه شما هستند.
دلایلی برای استفاده از سرویس منشی تلفنی
آیا می‌دانستید که حدود ۷۵% از تماس‌‌گیرندگان با کسب و کارهای جدید یا کوچک پس از وصل شدن تماس به پیغامگیر تلفن را قطع می‌کنند؟ ۷۵% رقم بالایی برای از دست دادن فرصت‌هایی است که می‌توانند کسب و کار شما را یک پله بالاتر ببرند.
با داشتن منشی مجازی، می‌توانید درصد تماس‌های قطع‌شده به شرکتتان را به صفر نزدیک کنید. مادامی که از سرویس منشی تلفنی خود به درستی استفاده کنید، دیگر چنین فرصت‌هایی را از دست نمی‌دهید. وقتی یک فرد و نه پیغامگیر به تماس پاسخ می‌دهد می‌تواند خدمات به مراتب بهتری را به مشتری عرضه کند.
داشتن منشی تلفنی در مقایسه با شرایطی که خودتان یک تنه تمام وظایف را انجام دهید وجهه حرفه‌ای‌تری به شما و کسب و کارتان می‌بخشد. زمان بیش‌تری برایتان باقی می‌ماند و می توانید به مراجعان و مشتریانتان بهتر رسیدگی کنید.
در کنار این دلایل، و در مقایسه با یک منشی در شکل سنتی‌اش، استفاده ازسرویس تلفن گویاباعث صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان می‌شود،‌ چرا که هزینه آن حدود ۲۰% هزینه یک منشی معمولی است، اما با همان خدمات و حتی گاهی بیش‌تر.
اگر به دنبال راهی برای عرضه خدمات بهتری به مشتریانتان و توسعه کسب و کار جدید یا باسابقه‌تان هستید، در فکر استفاده از سرویس منشی تلفنی از «دفتر شما» باشید.

دفتر کارمجازی| منشی تلفنی| دفتر مجازیکسب و کار خانگی | کسب و کار جدید| فکس اینترنتی

Comments 27

    1. تلفن گویا یه سرویس تلفنیه که هروقت نخواید میتونید اونو خاموش کنید ولی منشی تلفنی به تماس های مربوط به شما پاسخ میدهد ,برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید

  1. تلفن گویا رو من میخوام صدای خودمم رو روش ضبط کنم آیا میتونم این کار رو انجام بدم؟؟؟

  2. من میخوام برای کسب و کارم از تلفن گویا استفاده کنم تلفن گویا چطور به تماس های مربوط به کار من جواب خواهد داد؟

  3. دفتر شما واقعا سرویس های متفاوتی ارائه میده و خیلی جالب و مفیدن ،واقعا خسته نباشید میگم به تمام پرسنل شرکت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.