تله کام 2017

تخفیف ویژه تله‌ کام ۲۰۱۷ برای تلفن گویا و منشی مجازی «دفترشما»

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

تخفیف ویژه تله‌ کام ۲۰۱۷ برای تلفن گویا و منشی مجازی «دفترشما»

دفتر شما به عنوان عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ایران برای تله‌کام ۲۰۱۷ کد تخفیفی ویژه کاربران جدید خود در نظر گرفته است.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۷) از روز دوشنبه ۲۴ مهرماه به مدت سه روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برقرار است.

این نمایشگاه بزرگترین رویداد در حوزه مخابرات و ارتباطات کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن، برگزار می‌­شود.

دفتر شما به عنوان عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ایران کد تخفیفی ویژه نمایشگاه برای کاربران جدید خود در نظر گرفته است.

علاقه مندان به خریداری تلفن گویا و منشی مجازی دفتر شما از روز نخست برگزاری نمایشگاه تا مدتی محدود می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف telecom از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

با توجه به نوع بسته خریداری شده این میزان تخفیف از ۱۳ تا ۲۲ درصد خواهد بود.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز پرداخت هزینه اجاره بها، حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری یک دفتر کار سنتی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن ثابت اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی استفاده کنید.

برای خرید با تخفیف تله کام ۲۰۱۷ کلیک کنید

گفتنی است دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان عرضه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد. این شرکت در ۵ سال اخیر به بیش از ۱۰۰۰ مشتری خدمات مرکز تماس و دفتر کار مجازی عرضه کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.