تماس گیرندگان با تلفن همراه با چه هدفی تماس می گیرند و چطور به خواسته آنها پاسخ داده می شود

تماس گیرندگان با تلفن همراه با چه هدفی تماس می گیرند و چطور به خواسته آنها پاسخ داده می شود

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

اگر وبلاگ دفترشما را دنبال کرده باشید، حتما متوجه شدید که کاربران تلفن هوشمند خیلی بیشتر از گذشته با ما تماس می گیرند، و تعداد کسانی که از این فناوری استفاده می کنند درحال افزایش است اطلاعات بیشتر را در اینجا ببینید . چطور کسب و کارهای کوچک می توانند این تماس ها را مدیریت کند؟ یکی از مزایای استفاده از خدمات دفتر شما استخدام منشی مجازی برای مدیریت بهتر تماس هایتان میباشد که در ادامه مقاله توضیحات لازم رادر خصوص امکانات دفترشما میدهیم

 

براساس تحقیقات انجام شده می توان نتایج را به موارد زیر دسته بندی کرد:

 باهدف زودتر پاسخ گرفتن
با سر زدن به وب سایت شما و دیدن صفحه سوالات رایج FAQ شاید نتوانند برای سوالشان جوابی را پیدا کنند و دنبال راهی هستند که بتوانند با شرکت شما تماس بگیرند و زودتر به سوالشان پاسخ داده بشود.

برای اینکه مشکلات خودشان را بیان کنند
. وقتی که کاربران تلفن هوشمند با مشکلی برخورد کنند شاید نتوانند با ارسال ایمیل و یا فرم آنلاین پر کردن به نتیجه دلخواهشان برسند، بلکه می خواهند با شخصی مانند منشی مجازی صحبت کنند تا زودتر به جواب برسند.

 برای گرفتن راهنمایی کارشناسانه و حرفه ای از کارشناسان دفتر شما
چه روشی بهتر از صحبت کردن با کسی است که می توانند در خصوص مشکلتان شما را راهنمایی کند؟ اغلب، کاربران تلفن همراه به دنبال یک شخص حرفه ای هستند که از او مشاوره بگیرندو دفتر شما هم محیطی را فراهم دیده است که منشی های مجرب آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند.

به عبارتی دیگر، این افراد به دنبال کمک گرفتن هستند و میخواهند که همین حالا به آنها کمک رسانده بشود. با در نظر گرفتن این موارد، می توانید موفقیت کاری خودتان را بالا ببرید.

یک مقدمه دعوت کننده

مسئولیت پذیری باعث ایجاد اطمینان و اعتبار بر مشتری می شود. اگر شما به همه تماس هایتان به محض اینکه یک زنگ خورد، جواب می دهید، بدانید که اینکار می تواند تاثیر مثبتی را بر روی مشتریتان بگذارد. باید بدانید که اگر در زمان انجام کار به تماس ها پاسخ بدهید، نکته مهمی را رعایت کرده اید. اگر تماس گیرندگان با پیغام صندوق صوتی شما مواجه بشوند و یا سیستم اتوماتیک به تماس آنها پاسخ بدهد، ممکن است تماس را قطع کنند و به دنبال یک شرکت دیگر در اینترنت جستجو کنند. باید تماس هایتان را با روی خوش پاسخ بدهید و اجازه بدهید که از همان ابتدای تماس تاثیر مثبت را بر روی شنونده بگذارید که مطمعنا منشی های مجازی دفتر شما این امکان را به شما میدهد.

یک طرح برای پاسخ دادن به تماس هایتان

تماس گیرندگان با تلفن هوشمند اغلب چندان با سیستم کاریتان آشنایی ندارند پس آماده باشید که خودتان را به مشتری معرفی کنید. ممکن است مشتریتان درست با قسمت موردنظرشان تماس نگرفته باشند. اگر به اندازه کافی کارمند ندارید می توانید مشخص کنید که چه کسی مسئولیت کدام بخش را برعهده بگیرد. به تیم پشتیبانیتان بیاموزید که چطور باید با مشتری برخورد کنند پس حالا می توانند و آماده هستند که به همه تماس هایتان پاسخ دهند. باید از رویکرد آمادگی برای انجام هرکاری و آمادگی برای هر پاسخی، تبعیت کنید.

ثبات داشتن

ایجاد یک تجربه عالی برای بعضی از تماس گیرندگانتان خود یک شروع به حساب می آید. اما برای اینکه یک حس شهرت را ایجاد کنید و سرویسی را فراهم آورید، این مورد می تواند برای کسب و کارهای کوچک مفید باشد. یک سرویس منشی مجازی می تواند در زمانی که مشغول انجام دادن فعالیت های خودتان هستید، کمک کننده باشد اطلاعات بیشتر
اکثر منشی های مجازی خوشحال می شوند که به سوالات مشتریان پاسخ بدهند و راجع به کسب و کار شما برای مشتریتان توضیح بدهند. معمولا آنها اطلاعات لازم را از مشتری دریافت می کنند و با آنها پیگیری های لازم را به عمل می آورند.

اگر شما کاربر تلفن هوشمند هستید، شانس این را داشته اید که از تلفن همراهتان برای متصل شدن به یک کسب و کاری استفاده کرده باشید ایا تا به حال به زمانی که با یک کسب و کاری تماس گرفتید و نحت تاثیر قرار گرفتید فکر کردید ؟ به زمانهایی که نا امید شدید چطور ؟از تجربیاتتون دراین زمینه برای بهبود یافتن استراتژی مدیریت تماسهای شرکتان بهره ببرید که حتما کسب و کارتان در بهترین مسیر قرار خواهد گرفت. میتوانید  دفتر شما هم  میتواند در بهبود یافتن این مسیر شغلیتان در زمینه  منشی مجازی به شما کمک بکند
منبع : http://www.callruby.com/the_watercooler/2016/04/what-mobile-callers-want-how-to-deliver

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.