ثبت نام در جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

ثبت نام در جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد

این رویداد در تاریخ ۱۴ تیر ماه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود و دفتر شما در این رویداد به عنوان حامی رسانه ای حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته و دبیرخانه رویداد های خاص دانشگاه شریف (Sharif ICT) در حال برگزاری چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف ( IT Weekend 4 ) به تاریخ ۱۴ تیر ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف و با نگاه تخصصی بر روی مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات می باشد. لازم به ذکر است سه دوره پیشین این رویداد با حضور پرشور علاقه مندان به مباحث روز دنیای فناوری اطلاعات و سخنرانان برجسته در در این حوزه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

بیشتر بخوانید: حضور دفترشما در سومین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف

در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند.

تخفیف ویژه حضور در جشنواره برای کاربران دفترشما

اگر می‌خواهید در این جشنواره با تخفیف ویژه شرکت کنید کافی است با تماس با دبیرخانه جشنواره بگویید که از طریق دفترشما با این رویداد آشنا شده اید. بلیت این جشنواره یک روزه ۱۵۰ هزار تومان است که کاربران دفترشما با تخفیف ۵۰ درصد تنها با پرداخت ۷۵ تومان می‌توانند در رویداد شرکت کنند. اگر دانشجو هستید این مبلغ به ۴۰ هزار تومان کاهش می یابد.

این رویداد با همکاری و حمایت معنوی، آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (لایتک)، سازمان فناوری اطلاعات ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ( پارک فناوری پردیس )، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ( مرکز تحقیقات و مخابرات کشور )، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت دانش بنیان دفترشما برگزار می شود.

جهت ثبت نام در دوره چهارم و مشاهده فیلم های سخنرانان و مطالعه گزارش برگزاری دوره های گذشته به سایت رسمی جشنواره مراجعه بفرمایید و یا با دبیرخانه رویداد تماس حاصل فرماید.

آدرس سایت:

http://itweekend.ir

شماره تماس دبیرخانه: ۱۴۰ ۱۱۸ ۹۵ ۰۲۱

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.