جشنواره بزرگ یلدای راست چین با همراهی دفتر شما

«دفتر شما» اخبار «دفتر شما» 1 Comment

یلدا مقدمه و طلیعه روزهای بلند است و بر همین اساس، گذشتگان ما شب یلدا را به بیداری و کنار هم بودن می گذرانند. به همین بهانه راست چین جشنواره ای تدارک دیده که در آن استارت آپ های موفق ایرانی حضور دارند. در این شب این مسئله را یادآوری می کنند که همه ی ما از یک خانواده هستیم و سوار بر یک کشتی و با کمک کردن به یکدیگر می توانیم راه را برای ارتقاء کسب و کار شما یا راه اندازی یک کسب و کار جدید هموارتر کنیم.

راست چین با سابقه ۸ سال عرضه محصولات تحت وب ایرانی و بومی شده، این بار تصمیم گرفته که در جشن باستانی یلدا افتخار میزبانی از استارت آپ هایی همچون دفتر شما را داشته باشد. اگر مالک یک کسب و کار هستید و علاقه مند به رشد نام تجاریتان پس در این کمپین با ما همراه باشید.

در جشنواره یلدای راست چین استارت آپ هایی را دور هم جمع کرده ایم که میتوانند برای آغاز تغییر به شما کمک کنند.

اما راست چین چگونه میتواند به رشد کسب و کار شما کمک کند؟

وب سایت یکی از قدرتمندترین ابزارها، برای در اختیار قرار دادن خدمات و کالای شما به مشتریان است. سایت ها قابلیت های زیادی دارند که می توان به کمک آنها کاربران زیاد و وفاداری داشت. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، این ابزار می تواند به عنوان بهترین راه تعامل میان شما و مخاطبتان باشد. از به اشتراک گذاری موسیقی تا فروش کالا و ارائه خدمات مختلف همه و همه می تواند در قالب یک وبسایت بهتر و مداوم تر ارائه شود.

شاید تصور کنید چون کدنویسی نمی دانید و هزینه ساخت یک وبسایت بالا است نمی توانید از این امکان استفاده کنید اما سایت راست چین پلتفرمی را فراهم کرده است که می توانید بدون دانستن حتی یک خط کد، با کمترین هزینه در حداقل زمان وب سایت خود را راه اندازی کنید.

تنوع و فراوانی قالب های آماده ممکن است شما را در انتخاب پوسته مناسب دچار سردرگمی کند. اما سایت راست چین با دسته بندی استاندار قالب های خود و همچنین مشاوره رایگان به شما کمک می کند که مناسب ترین قالب را برای کسب خود انتخاب کنید. راست چین انواع قالب وردپرس ، جوملا، HTML و… برای ایجاد وب سایت هایی توسط مبتدیان و وبمستران ارائه می کند. راست چین ساخت وبسایت را برای همه، حتی کسانی که مهارت های برنامه نویسی ندارند آسان کرده است.

به استقبال یلدا میرویم! کم کم پاییز را بدرقه می کنیم و برای آمدن زمستان لحظه شماری می کنیم! ما آماده ایم تا یک شب یلدا دلچسب؛ دلنشین و فراموش نشدنی بسازیم! شما هم با پیوستن به کمپین ما از ۲۸ تا ۳۰ آذر  ۹۷، لذت این شب را برایمان صدچندان کنید.

Comments 1

  1. وقت بخیر
    ممنون ازتون .انشالا بزودی همکاری مفید وچشم گیری داشته باشیم
    باتشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.