ارسال پیامک به مشتری؛ آیا این روش هنوز جواب می دهد؟

«دفتر شما» کسب و کار Leave a Comment

ارسال پیامک به مشتری؛ آیا این روش هنوز جواب می دهد؟

ارسال پیامک به مشتری روش بسیار مناسبی برای اطلاع رسانی سریع و آسان است. ارسال پیامک ابزار ارتباطی مؤثری هم برای کسب و کار شما هم برای مصرف کنندگان است که به اندازه تماس تلفنی تهاجمی نیست. با توجه به اینکه ٩١٪‏ از جمعیت جهان دارای تلفن همراهند، SMS به احتمال زیاد گزینه مورد علاقه ارتباطات بین تجارت و مصرف کنندگان برای مدت طولانی باقی می ماند. اجازه دهید یک نگاهی بیندازیم به آنچه پیام کوتاه را به یک گزینه فوق العاده سرویس به مشتریان تبدیل کرده است:

۱. سادگی

ارسال پیامک به مشتریان هنوز راه ارتباطی فوق العاده ساده ای است که شامل تایپ پیغام، ارسال آن و جواب گرفتن است و در پیام های متنی هیچ واسطه ای وجود ندارد . در تماسهای تلفنی ممکن است که شما زمان زیادی را منتظر، پشت خط بمانید تا با شخص مورد نظر صحبت کنید یا همینطور در ارتباط از طریق پست الکترونیکی که  نگرانی پاک شدن ناگهانی میل ها یا اسپم شدن آنها وجود دارد.

کاربرد شماره تلفن مجازیبرای حفظ مشتری او را غافلگیر کنید!

۲. قابلیت استفاده در هر نوع دستگاه تلفن

 

پیامک به مشتری

ارسال پیامک به مشتری روشی است که تقریباً به امکانات خاصی نیاز ندارد و با هر گوشی قابل اجراست.

مصرف کنندگان برای دریافت پیامک به دستگاه خاصی نیاز ندارند. عملا هر نوع گوشی تلفن همراه قابلیت دریافت و ارسال پیامک را دارد، از ۱۱۰۰ گرفته تا آخرین نسخه iPhone!

۳. اطلاعات زیاد همراه با فضای کم 

با فرستادن پیامک به مشتری و بالعکس می توانید اطلاعات ضروری را در سریع ترین زمان ممکن در اختیارشان قرار دهید. برخلاف کارشناسان فروش پرحرف که شما را بیشتر از زمان ضروری پشت خط نگه می دارند.

کاربرد شماره تلفن مجازیاز این فرصت ها برای حفظ ارتباط با مشتری نهایت استفاده را ببرید.

۴. واکنش فوری 

در اینکه ارسال پیامک به مشتری کسب و کار را خیلی بهتر و راحت تر از ارسال ایمیل رونق میدهد تردیدی نیست. ۹۰ درصد پیغام ها در سه ثانیه نخست دریافت خوانده می شوند. نرخ متوسط خواندن پیام های متنی ۹۸ درصد است که در مقایسه با نرخ ۲۲ درصدی سرویس ایمیل نشان می دهد ارسال SMS گزینه مناسبی برای ارتباط با مشتریان در مواقع ضروری است .

۵. تجربه کاربری بهتر 

پیام های متنی تجربه بهتری را برای کاربر فراهم می کند، مخصوصاً اگر پای اطلاعات شخصی در میان باشد. برای مثال اطلاعات شخصی موجود در پیام های متنی از بانکها برای مشتریان خیلی ارزشمندند. در صورت نقل و انتقال مشکوک اطلاعات، یا بالا پایین شدن نرخ سرمایه گذاری، این پیام های متنی می توانند به مصرف کنندگان هشدارهای لازم را بدهند.

لطفاً از تجربه و پیشنهاد خود در رابطه با ارسال پیامک به مشتری برایمان بنویسید.

 

منبع: www.callfire.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.