دفتر کار مجازی برای طراحان داخلی

خدمات دفتر کار مجازی برای طراحان داخلی

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار

خدمات دفتر کار مجازی برای طراحان داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی رشته ای است که بیش از احتیاج به تحصیلات اکادمیک به تجربه و ذوق هنری احتیاج دارد. برای این شغل شما نیاز به دفتر کار اختصاصی ندارید. می توانید در منزل طرح بزنید و در محل پروژه اجرایش کنید. اما داشتن شماره تلفن ثابت کاری و یک منشی که به تماسهایتان پاسخ دهد به کسب و کار شما جلوه دیگری می بخشد. اما نیازمند هزینه بالایی است که در شروع کار توجیه اقتصادی ندارد. بیشتر اوقات همین هزینه ها و دردسرهاست که افراد را از راه اندازی کسب و کار طراحی داخلی می ترساند و عطایش را به لقایش می بخشند.

اگر شما نیز از چنین مهارتی برخوردارید و از ترس همین هزینه ها تا کنون کسب و کار خود را راه نینداخته اید، دفتر کار مجازی راهکار شماست. «دفتر شما» با عرضه خدمات دفتر کار مجازی برای طراحان شما را اجاره دفتر کار و استخدام منشی بی نیاز می کنید. شما می توانید با خرید یکی از بسته های تلفن گویا و منشی مجازی «دفتر شما» با هزینه ای بسیار پایین تر دفتر کار خود را به شکلی حرفه ای راه بیندازید.

خدمات دفتر کار مجازی برای طراحان چه خدماتی را شامل می شود؟ 

دفتر کار مجازی برای کسب و کار های فعال

۱. تلفن گویا

با خرید یکی از بسته های تلفن گویا از «دفتر شما» یک شماره تلفن ثابت اختصاصی با پیش شماره ۲ تهران با امکان تعریف داخلی های متعدد به شما واگذار می شود. هنگامی که فردی برای سفارش پروژه با شما تماس می گیرد، یک پیغام سلام و خوشامدگویی را به طراحی خودتان می شنود. پس از خوشامدگویی، منوی انتخاب داخلی برای وی پخش می شود و تماس گیرنده بسته به کاری که با شما و کسب و کارتان دارد داخلی مورد نظر خود را انتخاب می کند. شما می توانید هر شماره تماسی را (ثابت یا همراه) برای داخلی های خود تعریف کنید. تماس گیرنده با انتخاب داخلی به فرد مورد نظر وصل می شود. چنانچه آن فرد قادر به پاسخگویی و یا در دسترس نباشد، تماس به صندوق صوتی وصل می شود.
علاوه بر شماره تلفن ثابت اختصاصی، با خرید هر یک از بسته های «دفتر شما»، یک شماره اختصاصی فکس نیز به شما واگذار می شود، یعنی دارای فکس اینترنتی می شوید و می توانید فکس های خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مرکز تماس هوشمند "دفتر شما"

۲. منشی مجازی

در بسته های منشی مجازی با دریافت یک شماره تلفن ثابت اختصاصی با پیش شماره ۲ تهران، تمامی تماس های شما را منشی های باتجربه ما طبق دستور العملی که شما در اختیار ما قرار داده اید پاسخ می دهند. در صورت نیاز و با هماهنگی شما، تماس به شما و یا همکارانتان (تلفن ثابت یا همراه) دایورت می شود. پس از پایان مکالمه پیامکی دربرگیرنده اطلاعات تماس گیرنده و درخواستشان به شما ارسال می گردد. با خرید این سرویس یک شماره اختصاصی فکس نیز به شما واگذار می شود و دارای فکس اینترنتی می شوید. برای ارسال فکس نیز کافی است فایل مورد نظر را با شماره تلفن در اختیار منشی تان قرار دهید. فکس ارسال و گزارش کاملی از عملیات برایتان فرستاده می شود.

خدمات دفتر کار مجازی برای طراحان داخلی در حکم دفتر کاری در جیب است. پس اگر فکر می کنید دانش، مهارت و سلیقه کافی دارید و می توانید طراح داخلی خوبی شوید، اکنون فقط باید تصمیم بگیرید. راه اندازی دفتر کار خود را به ما بسپارید و با خیال راحت اقدام به پیدا کردن مشتری و پروژه کنید.

شما طراحان داخلی، در بخش «دیدگاه شما» از نیازهای ارتباطی کسب و کار خود برای ما بنویسید تا بتوانیم خدمات خود را بهبود ببخشیم.