دفتر کار مجازی برای فروشگاه های اینترنتی

خدمات دفتر کار مجازی برای فروشگاه های اینترنتی

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

خدمات دفتر کار مجازی برای فروشگاه های اینترنتی

زمانی که یک فروشگاه اینترنتی شروع به کار می کند، ممکن است بودجه محدودی داشته باشد. حال آنکه برای رشد و گسترش کسب و کار خود و ساماندهی ارتباطات با مشتریانش به خدمات ارتباطی نیاز دارد. در گذشته، در چنین موقعیتی فرد مجبور به تهیه دفتر کار و استخدام چند اپراتور برای پاسخگویی به تماسها و ثبت و پیگیری سفارشها بود.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با هزینه پایین

اما امروز با پیدایش مفهوم دفتر کار مجازی شرایط دگرگون شده است. خدمات دفتر کار مجازی برای فروشگاه های اینترنتی دقیقاً برای حذف هزینه های هنگفت اولیه طراحی شده اند. کارآفرین می تواند با سرمایه ای محدود فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کند و از محل درآمدک سب و کار خود هزینه خدمات ارتباطی را به صورت ماهیانه پرداخت کند.

فروشگاه های اینترنتی برای ایجاد فضایی مطمئن برای مشتری های خود به یک سامانه مطمئن برای پاسخگویی به مشتریان خود نیاز دارد. اغلب فروشگاه های اینترنتی کانال ارتباطی با مشتریان را به یک فرم و آدرس پست الکترونیک در قسمت «تماس با ما» در وبسایت خود محدود می کنند. این روش برای مشتری چندان قابل اعتماد نیست و احتمال از دست دادن مشتری را بالا می برد. داشتن خط تلفن ثابت اختصاصی با پیش شماره ۲ وجهه ای حرفه ای به فروشگاه شما می بخشد که علاوه بر تسهیل مدیریت مشتریان، میزان اطمینان مشتریان به شما را نیز افزایش می دهد.

خدمات «دفتر شما» برای فروشگاه های اینترنتی 

خدمات دفتر کار مجازی برای فروشگاه های اینترنتی به خدمات ارتباطی محدود می شود. خدمات «دفتر شما» که می تواند کمک بزرگی برای فروشگاه های اینترنتی باشد به سه دسته تقسیم می شوند:

۱. تلفن گویا

در سرویس تلفن گویا  یک شماره تلفن ثابت اختصاصی با پیش شماره ۲ شهر تهران به فروشگاه اینترنتی شما واگذار می شود. شما می توانید داخلی های متعددی برای این شماره تعیین کنید. بنابراین وقتی خریداران و مشتریانتان با این شماره تماس می گیرند، پس از پیام خوشامدگویی منویی برایشان شرح داده می شود که بسته به کاری که دارند به یکی از داخلی ها وصل می شوند.

تلفن گویا چیست؟

۲. منشی مجازی

در بسته های منشی مجازی نیز یک شماره تلفن ثابت اختصاصی با پیش شماره ۲ شهر تهران به فروشگاه اینترنتی شما واگذار می شود. تماس های شما توسط منشی حقیقی طبق دستور العملی که شما در اختیار منشی ها قرار داده اید پاسخ داده می شود ودر صورت نیاز با هماهنگی شما تماس به شما و یا همکارانتان دایورت می شود.پس از پایان مکالمه منشی و تماس گیرنده پیامکی شامل اطلاعات تماس گیرنده و درخواستشان به شما ارسال می گردد.

منشی مجازی چیست و چه فرقی با منشی معمولی دارد؟

۳. مرکز تماس

با سرویس مرکز تماس (Call Center) «دفتر شما»، دیگر فرقی نمی کند حجم تماسهایتان در تمام طول سال زیاد باشد یا تنها به صورت فصلی. ما می توانیم تماسهای کاری شما را به تعداد نامحدود به حرفه ای ترین شکل ممکن مدیریت کنیم.

مرکز تماس چیست؟

 

ویژگی های خدمات «دفتر شما»

  • منشی های «دفتر شما» کاملاً حرفه ای و آموزش دیده اند و می توانند تمامی نیازهای ارتباطی فروشگاه اینترنتی شما را تأمین کنند.
  • منشی های حرفه ای «دفتر شما» تمامی تماسهای خط تلفن ثابت فورشگاهتان را به نام شرکت شما و با هر پیغام خوشامدگویی که مد نظرتان است، پاسخ می دهند.
  • تمامی تماسها ثبت و به شما گزارش داده می شود.

حال ممکن است این نگرانی برای شما پیش آید که چگونه از کیفیت پاسخگویی تماس های فروشگاهتان توسط منشی های «دفتر شما» مطمئن باشید؟ وقتی مشتری با شماره اختصاصی فروشگاهتان تماس می گیرد، صفحه ای با نام و مشخصات و اطلاعات فروشگاهتان برای منشی باز می شود و منشی می تواند با استفاده از اطلاعاتی که شما قبلاً در اختیارش گذاشته اید مشتری را راهنمایی کند یا به فرد مربوطه وصل کند. آنچه خدمات «دفتر شما» را متمایز می کند این است که بلافاصله بعد از پایان تماس گزارش کاملی از آن تماس از طریق پیام کوتاه و ایمیل برای شما ارسال می گردد.

علاوه بر این، تمامی مکالمات منشی با تماس گیرندگان فروشگاه شما ضبط می شود و شما می توانید کیفیت پاسخگویی را بررسی کنید.

خدمات دفتر کار مجازی برای فروشگاه های اینترنتی به قدری کارآمد است که بسیاری از فروشگاه های اینترنتی دیگر سرمایه و انرژی خود را با اجاره دفتر کار و استخدام چند منشی هدر نمی دهند و در ازای مبلغی بسیار پایین تر کسب و کار خود را راه اندازی می کنند و توسعه می دهند.

جهت اطلاع از تعرفه ها و سایر خدمات «دفتر شما» به سایت دفتر شما مراجعه نمایید.

 

دفتر کارمجازی| منشی تلفنی| دفتر مجازی| خط تلفن مجازی| خرید شماره مجازی| فکس اینترنتی| تلفن گویا| اجاره دفتر کار|

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.