خدمات

خدمات دفتر شما

«دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفتر کار مجازی است. با استفاده از خدمات «دفتر شما» با خیالی آسوده و با هزینه ای بسیار پایین تر کسب و کار خود را به سرعت گسترش دهید و فقط روی موفقیت خود تمرکز کنید.

تلفن گویا (Interactive voice Response) به تکنولوژی‌ای جهت پاسخ‌گویی به تماس‌ها توسط صدای ضبط شده و غیرانسان گفته می‌شود که دارای امکاناتی نظیر دریافت فکس و پیام صوتی، تعریف منوها و داخلی‌ها، انتقال و دایورت تماس، پخش پیغام ضبط شده و غیره می‌باشد.

کلیک کنید

منشی مجازی (Virtual Assistance) همانند منشی دفتریست که به صورت دورکاری با شما همکاری می‌کند. شما بدون نیاز به استخدام منشی، پرداخت حقوق، بیمه وغیره می‌توانید منشی حرفه‌ای داشته باشید. منشی‌های دفترشما، حرفه‌ای و آموزش دیده‌ هستند و به هر صورتی که بخواهید تماس‌ را پاسخ داده و یا در صورت نیاز تماس را به شما انتقال می‌دهند.

کلیک کنید

مرکز تماس (Call Center) به عنوان اولین و مهمترین نقطه ارتباطی بین هر سازمان و مشتریانش تعریف می‌شود و اکثر تماس‌های ورودی و خروجی مرتبط با سازمان در مرکز تماس انجام می‌پذیرد. محبوبیت مراکز تماس در جامعه‌های مدرن رو به افزایش متمرکز است، بسیاری از شرکت‌ها خدمات مشتریان پشتیبانی و فروش را در بخش مرکز تماس متمرکز کرده‌اند.

کلیک کنید

خدمات ویژه

خدمات تعرفه (تومان / ماهیانه)
پخش پیام خوش آمدگویی در ساعات غیر اداری ۱۰۰۰۰
شماره اختصاصی برای صندوق صوتی ۱۵۰۰۰
تماس خروجی روزانه تا سقف ۵ عدد ۵۰۰۰۰
تماس خروجی روزانه تا سقف ۱۵ عدد ۱۰۰۰۰۰
خط ۸ رقمی کد ۲ تهران ۱۰۰۰۰
خط ۸ رقمی (رند) کد ۲ تهران ۳۰۰۰۰
خط ۶ رقمی کد ۲ تهران ۶۰۰۰۰
خط ۵ رقمی کد ۲ تهران ۳۰۰۰۰۰