درباره دفتر شما

درباره ما

شرکت «عزم داده پردازان» فعالیت خود را از سال ۸۳ در زمینه تولید نرم افزار و خدمات سخت افزاری شروع کرد. فعالیت ما عرضه خدمات ارتباطی به کسب و کارها در سراسر کشور است. خدماتی که «دفتر شما» عرضه می کند به سه گروه اصلی سرویس تلفن گویای ابری، منشی مجازی و مرکز تماس تقسیم می شود.

«دفتر شما» یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. در نتیجه تیم ما از بخش های شبکه، برنامه نویسی، فروش، بازاریابی و اپراتوری تشکیل شده است که هر بخش با تخصص منحصر بفرد خود در حوزه مربوطه فعالیت می کند.

پیدایش دفترشما

پیش از دفترشما

سال ۸۳ بود که شرکت عزم داده پردازان ثبت شد. در ابتدای کار چند کسب و کار مختلف را راه اندازی کردیم. بعضی از آنها موفقیت آمیز بوده‌اند و بعضی نیز شکست خوردند و به ما درسهای ارزشمندی دادند.

تولید نرم افزار برای خانه‌های هوشمند

مثلاً در سال ۸۷ در زمینه خدمات اتوماسیون خانگی برای خانه های هوشمند شروع به کار کردیم. یکی از دلایل شکست این کسب و کار بالا بودن کیفیت محصولات شرکت بود، در حالی که مشتریان محصولی با کیفیت پایین تر می‌خواستند.

تولید نرم افزار اتوماسیون اداری

از سال ۹۰ شروع کردیم به تولید نرم افزارهای اتوماسیون اداری و نرم افزارهای تحت وب enterprise. شروع کار با طراحی نرم افزاری برای مجموعه هایی بود که می خواهند تمام پرسنل را از دفتر مرکزی به خانه منتقل کنند و تمام فرآیندها به صورت دورکاری انجام شود. این نرم افزار با این که تکنولوژی قدیمی ای دارد به خاطر طراحی خوبش هنوز دارد کار می کند.

نرم افزار مدیریت ناوگانهای دریایی

از همان سالها تأکید زیادی داشتیم روی اینکه هر کاری می کنیم از ابتدا اصولی انجام شود. با همین ذهنیت نرم افزار خیلی خوبی به نام ایسوس برای مدیریت ناوگانهای دریایی تولید کردیم.  چند سال روی آن کار کردیم و مجوزهای بین المللی گرفتیم. عزم داده پردازان تنها شرکت در ایران استکه دارای مجوز از classification های معتبر جهانی است و این نرم افزار می تواند تحت لیسانس شرکتهای بزرگ دنیا که به کشتیها مجوز می دهند کار بکند و روی کشتیها نصب شود. همین الان هم روی چند تا شناور خیلی خوب در حال کار است.

و دفترشما شکل گرفت

بعد از چند پروژه تصمیم گرفتیم یک پروژه درازمدت تعریف کنیم. این تصمیم همزمان شد با تحریمهایی که علیه ایران اعمال شد. آن زمان شرکتهای زیادی بودند که می‌خواستند دفتر ایران خود را به دفتر امارات یا کشور دیگری وصل کنند تا به نحوی تحریمها را دور بزنند. آنجا بود که بعد از چند تا پروژه به این فکر افتادیم پروژه دفتر کار مجازی را استارت بزنیم و ایده «دفترشما» شکل گرفت.

پروژه دفتر شما نیازمندیهای فنی بسیار زیاد و بسیار پیچیده ای داشته است. از سال ۹۲ شروع به خریداری سخت افزار مورد نیاز از کشورهای مختلف کردیم تا زیرساخت سانترال آنلاین و دفتر کار مجازی ایجاد کنیم.

باز به دلیل تحریمها نمی‌توانستیم این تجهیزات پیشرفته را از مسیرهای عادی وارد کنیم، برای همین تمام تجهیزات مورد نیاز را به صورت مسافری به ایران منتقل کردیم. بعد از انتقال تجهیزات به ایران شروع به تحقیق و توسعه روی آنها کردیم. اواخر سال ۹۲ بود که نرم افزارمان آماده شد و بعد سایت را راه اندازی کردیم.

بعد از مدتی که به ثبات رسیدیم به این فکر افتادیم کیفیت سرویسهایمان را بهتر و بهتر کنیم. برای همین شروع کردیم به رصد شرکتهای عرضه کننده خدمات دفتر کار مجازی در کشورهای دیگر.

پورتال دفترشما راه اندازی شد

بعد از چند وقت به فکر توسعه نرم افزاری بسیار پیشرفته و پیچیده افتادیم. اواخر ۹۴ بود که منابع موردنیاز را جذب و شروع به توسعه نرم افزاری مقیاس پذیر کردیم.

به دلیل روحیه کمال گرایانه ای که داشتیم مدام راه اندازی نرم افزار را به تعویق می انداختیم و اصرار داشتیم هیچ نقصی نداشته باشد. در الکامپ ۹۶ بود که گفتیم هر طور شده باید دمویی از نرم افزار را معرفی کنیم. بازخوردهای خیلی خوبی که گرفتیم امیدوارمان کرد که این نرم افزار می تواند رشد خیلی خوبی داشته باشد. و همین طور هم شد.

در سال ۹۶ که نرم افزار را لانچ کردیم تعداد مشتریانمان تا انتهای سال تقریبا ۳ برابر شد. این روند رشد در ۹۷ هم ادامه داشت. به طوری که تعداد مشتریانمان از ۳۰۰ مشتری به ۲۰۰۰ مشتری رسید و این عدد سیری صعودی دارد.

اعضای «دفتر شما»

تیم دفتر شما کار خود را با ۳ نفر شروع کرد و در حال حاضر تعداد اعضای مجموعه ما به ۲۰ نفر رسیده است. «دفتر شما» از افرادی استثنایی تشکیل شده که همگی در حوزه کاری خود از بهترین‌ها هستند.

چرا دفتر شما ؟

برای ارائه و گسترش خدماتی پایدار و ارزشمند، شبانه روز در تلاشیم.

0
+

قرارداد با شتابدهنده های برتر

0
+

سال خدمات پایدار

0
+

تماس در ماه

0
+

مشتری راضی

اعضای تیم

فروغ حسینی

مدیر فروش

شاهین شوشتری

مدیر ارشد توسعه نرم افزار

علی دادگر

مدیر مارکتینگ

علی دشتی

مدیر عامل

دفتر شما در رسانه ها

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
Elecamp-95Final
90Final01
Shabake-3Final01
Labkhand
400.225-Play-iconFinal
400.225-Play-0iconFinal-1
Elecamp-95Final
ekhtetamienamayeshgahFinal01
Shabake5Final01