تلفن 5 رقمی

چگونه خط تلفن ۵ رقمی دریافت کنیم؟

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

چگونه خط تلفن ۵ رقمی دریافت کنیم؟

خط تلفن ۵ رقمی و ۶ رقمی به این دلیل که راحت به خاطر سپرده می‌شوند و اعتبار خاصی به کسب و کار می‌دهد، برای صاحبان مشاغل بسیار جذاب است. برای دریافت شماره تلفن ۵ رقمی حتما باید به مرکز مخابراتی مبدا حضوری مراجعه کنید. هنگام مراجعه نیز باید مدارکی آماده همراه خود داشته باشید. به نقل از وبسایت مخابرات، مدارک موردنیاز برای دریافت شماره تلفن ۴ رقمی و ۵ رقمی از این قرار است:

  • نامه درخواست شرکت
  • تصویر اساسنامه و مدارک ثبت شرکت
  • آگهی روزنامه رسمی با تاریخ حداکثر ۲ سال قبل
  • آخرین آگهی تغییرات شرکت در روزنامه رسمی
  • معرفی نامه متقاضی که ممهور به مهر شرکت و به امضاء صاحبان امضاء رسیده باشد
  • کپی شناسنامه مدیر عامل و نماینده شرکت
  • ارائه فرم کداقتصادی

 و از همه مهمتر، خود را برای رفت و آمد بسیار و مشکلات مختلف آماده کنید و به قول معروف کفش آهنین به پا کنید.

به جز دریافت خط تلفن ۵ رقمی چه گزینه دیگری دارید؟

برای کسب و کارهایی که به دلیل سادگی به خاطرسپاری شماره های ۵ رقمی اقدام به دریافت این خطوط می‌کنند، ما پیشنهاد ساده‌تر و بسیار سریعتری داریم. متقاضیان می‌توانند با خرید خط تلفن ۶ رقمی و یا حتی خطوط تلفن ۸ رقمی رند، خود را از دردسرهای مراجعه مکرر به مخابرات و انتظار برای واگذاری خط خلاص کنند.

خدمات ارتباطی «دفترشما» هر چند وقت یک بار تعدادی خط تلفن ۶ رقمی برای خرید در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. علاوه بر خطوط ۶ رقمی، علاقمندان می‌توانند در هر زمان که بخواهند خطوط تلفن ۸ رقمی رند را بصورت آنلاین و در عرض ۵ دقیقه خریداری کنند. تنها کاری که باید بکنید این است که با همکاران فروش ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی کنند.

خدمات جذاب بر روی خطوط دفترشما

علاوه بر اینکه می‌توانید خطوط ۶ رقمی و خطوط رند ۸ رقمی را بصورت آنلاین و تنها در چند دقیقه خریداری کنید، بر روی خط خود سرویس تلفن گویا (سانترال) و سرویس منشی و سرویس مرکز تماس نیز دریافت می‌کنید.

۱. سرویس تلفن گویا چیست؟

سانترال مجازی

سرویس تلفن گویا سرویسی برای مدیریت تماسهاست. درست مانند تلفن سانترال شما برای شماره تلفن مجازی خود پیغام خوشامدگویی و ۱۰ داخلی تعریف کنید. برای هر یک از این داخلیها یک یا چند شماره تلفن (ثابت یا همراه) تعریف می کنید تا آن داخلی به فرد مورد نظر وصل شود. اگر هم تماس پاسخ داده نشود، تماس گیرنده به صندوق صوتی وصل می شود تا پیغام خود را بگذارد. بدین ترتیب هیچ تماسی بی پاسخ نمی‌ماند.

۲. سرویس منشی مجازی چیست؟

فروشگاه اینترنتی

با خرید سرویس منشی مجازی تمامی تماس های شما را منشی های حقیقی و باتجربه، طبق دستور العملی که شما در پنل آنلاین خود در اختیارشان قرار داده اید پاسخ می‌دهند. همچنین در صورت نیاز، با هماهنگی شما، تماس به تلفن (ثابت یا همراه) شما و یا همکارانتان وصل می شود. پس از پایان مکالمه، گزارشی از تماس، با پیامک و ایمیل و به زودی با تلگرام به شما ارسال می‌شود.

۳. سرویس مرکز تماس چیست؟

تلفن 5 رقمی

با خرید سرویس مرکز تماس، شما به هر تعداد که بخواهید خط تلفن ۶ رقمی، ۸ رقمی رند یا عادی انتخاب می‌کنید و سرویس را به صورت آنلاین خریداری می‌کنید. بنابراین می‌توانید در عرض چند دقیقه بدون نیاز به خریداری تجهیزات مرکز تماس و استخدام منشی و اپراتور مرکز تماس خود را راه اندازی کنید.

[تعداد: 5    میانگین: 2.6/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.