حضور دفتر شما در نمایشگاه کار

حضور دفتر شما در نمایشگاه کار، فرصتی برای کارآفرینان

«دفتر شما» اخبار «دفتر شما», دفتر کار مجازی نظر بدهید

حضور دفتر شما در نمایشگاه کار، فرصتی برای کارآفرینان

نمایشگاه کار، نمایشگاهی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها با هدف تبادل اطلاعات در رابطه با فرصت های شغلی و معرفی شرکت هایشان در آن شرکت می نمایند.این نمایشگاه که بصورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد فرصت های کاری و کارآفرینی فراوانی را در بیشتر زمینه های تحصیلی پیش روی دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان قرار می دهد. چهارمین دوره از این نمایشگاه در مهر ماه سال ۹۳ برگزار شد که دفتر شما در نمایشگاه کار با هدف معرفی نسل جدیدی از دفتر کار حضور یافت.

شرکت «دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی با هدف تکمیل کادر فنی  و اپراتوری خود و معرفی خدمات دفتر کار مجازی، که پدیده ای نسبتاً نوین در ایران است، در این نمایشگاه شرکت نمود.

«دفتر شما» با عرضه خدمات ارتباطی دفتر کار، یعنی تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس، می تواند به کسانی که سعی در راه اندازی کسب و کار دارند ولی دردسرها و هزینه های راه اندازی دفتر کار مانعی بر سر راهشان است کمک کند.

پیام دفتر شما در نمایشگاه کار این بود که افراد جویای کار یا کسانی که ایده ای برای راه اندازی کسب و کار دارند می توانند بدون هزینه اولیه کسب و کار خود را راه اندازی کنند و نگران هزینه های توسعه و احتمال ورشکستگی خود نباشند، زیرا در صورتی که کسب و کار انها رشد کند می توانند از بسته های پیشرفته تر «دفتر شما» استفاده کنند و یا اگر به هر دلیلی کسب و کارشان با مشکل مواجه شد متحمل هزینه سنگینی نمی شوند.

اینگونه نمایشگاهها فرصت مناسبی برای شرکت ها و سازمان ها هستند تا با تعداد زیادی از نیروهای جویای کار ملاقات و در فضایی رقابتی نیروهای مورد نیاز خویش را جذب کنند.

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.