جشنواره کارآفرینی سبز بوم تک

حضور دفتر شما در جشنواره کارآفرینی سبز بوم تک

«دفتر شما» اخبار «دفتر شما» نظر بدهید

به گزارش روابط عمومی «دفتر شما» این دفتر در مراسم افتتاحیه جشنواره کارآفرینی سبز بوم تک که بعد از ظهر روز دوشنبه ۲۸ فروردین در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت و با برپایی غرفه، خدمات خود را به کارآفرینان و علاقه‌مندان به راه اندازی کسب و کار با تخفیف ویژه ارائه خواهد کرد.

دفتر شما همچنین به طرح‌های برگزیده این جشنواره  در یک بازه زمانی مشخص سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی رایگان اهدا خواهد کرد.

جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک اولین و بزرگترین رویداد کارآفرینی سبز کشور به شمار می‌رود و ‌قرار است در افتتاحیه این جشنواره که از ساعت ۱۵ تا ۱۸ روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه در مجتمع امام خمینی (ره) دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود، شخصیت های مختلفی همچون معاون وزیر دفاع، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس و مشاور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سخنرانی کنند.

این جشنواره با همکاری دفتر شما، سازمان توسعه منابع انرژی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست، دانشگاه تربیت مدرس، شرکت فناوری‌های راهبردی بنیان، موسسه دانش بنیان برکت و شتابدهنده نوتک برپا می‌شود.

گفتنی است دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان  ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد.

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.