دفتر کار مجازی برای تجارت نوپا

دفتر کار مجازی برای کسب و کار نوپا شما این ۳ فایده را دارد

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

دفتر کار مجازی برای کسب و کار نوپا شما این ۳ فایده را دارد

یکی از مشکلاتی که راه اندازی کسب و کار را دشوار و افراد را دلسرد می کند این است که کسی شما را جدی نمی گیرد. به قول معروف مردم عقلشان به چشمشان است و وقتی می بینند دفتر و دستکی ندارید یا اگر هم دارید چنگی به دل نمی زند، سراغ رقیبان باتجربه تان می روند. بدون شک داشتن دفتر کار با مبلمان اداری به کسب و کار شما وجهه خوبی می بخشد. منتها، هزینه‌ها و اجاره ماهیانه راه‌اندازی این گونه کسب و کار برای اغلب تازه‌کارها به مثابه سنگی است آن قدر بزرگ که هیچ گاه زده نمی‌شود.

خبر خوش این که «دفتر شما» با عرضه خدمات دفتر کار مجازی شما را از خریداری یا اجاره دفتر کار و استخدام منشی بی نیاز می کند، چون دفتر کار مجازی برای کسب و کار نوپا شما در حکم همان دفتر کار است، بی آن که زیر بار هزینه‌های سرسام‌آور بروید. تنها در ازای مبلغی ماهیانه می‌توانید از تمامی امکانات ارتباطی یک کسب و کار باسابقه برخوردار شوید: خط تلفن ثابت، فکس اینترنتی، تلفن گویا، منشی برای پاسخگویی به تماس‌های ورودی‌تان و غیره.

استفاده از دفتر مجازی به این ۳ روش به تجارت شما کمک می‌کند:

۱. گرفتن خط تلفن ثابت اختصاصی: در اختیار داشتن شماره تلفنی با  امکانات تلفن گویا تأثیر زیادی در جذب مشتری و کسب اعتمادشان می شود. برای ارتباط با هر کسب و کاری شماره تلفن ثابت در مقایسه با شماره تلفن همراه همیشه قابل اعتمادتر و برای مشتریان جذاب تر است.

۲. خط فکس اختصاصی (دریافت فکس اینترنتی):

۳. در اختیار داشتن منشی: در اختیار داشتن یک منشی حقیقی و حرفه‌ای برای پاسخگویی تماس‌های ورودی کاریتان بدون شک به کسب و کارتان وجهه خوبی می‌بخشد.

از آن گذشته، برخلاف راه‌اندازی یک دفتر کار سنتی، راه‌اندازی دفتر کار مجازی هیچ یک از دنگ و فنگ‌های اجاره مکان دفتر، استخدام منشی، خرید تجهیزات اداری، مبلمان و سیستم‌های تلفن و فکس و غیره را ندارد و بی‌درنگ قابل استفاده است. «دفتر شما» با عرضه خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی برای کسب و کار نوپا شما، حتی برای کم‌ترین بودجه‌ها، گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه و هوشمندانه در چنته دارد.

 

شرکت دفتر شما  ارائه دهنده خدمات دفتر مجازی در تهران.

منبع:

http://experts.allbusiness.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.