مشاغل تاسیسات و ساختمانی که می توانند از دفتر مجازی استفاده نمایند:

دفتر کار مجازی برای مشاغل تاسیسات و ساختمانی چه کاربردی دارد؟

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار

دفتر کار مجازی برای مشاغل تاسیسات و ساختمانی چه کاربردی دارد؟

کارگاه های تولیدی بسیاری از کسب و کارها مانند تاسیسات و ساختمانی به طور معمول خارچ از شهرها قرار دارند. مدیران این بنگاههای کوچک تا متوسط برای مدیریت کارگاه و نظارت بر فروش محصولات خود نیازی به حضور همیشگی در محل تولید ندارند اما از سوی دیگر برای ایجاد هماهنگی و یکپارچگی میان افراد به دفتر کار نیاز دارند که اغلب در همان محل کارگاه راه اندازی می شود.

اما این مسافت زیاد دردسرهای زیادی برای صاحبان و مدیران این گونه مشاغل ایجاد می کند، مانند هدر رفتن وقت و انرژی که بزرگترین هزینه است. دفتر کار مجازی برای مشاغل تاسیسات و ساختمانی راهکار جالبی دارد.

خدمات "منشی حقیقی" دفتر شما چیست؟

 

زمینه های کاری که می توانند از دفتر کار مجازی به جای اجاره دفتر کار استفاده نمایند از این قرارند: تولیدی ها (شیشه و محصولات شیشه ای، کالاهای سرامیکی، فراورده های نسوز دیرگداز، محصولات سفالی و سرامیکی غیر نسوز، سیمان ، آهک، گچ، کالاهای بتونی، سیمانی و گچی، برش ، شکل دهی و پرداخت سنگ، محصولات کانی و غیر فلزی، لوله و اتصالات ساختمانی، شیرالات و لوازم بهداشتی

«دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی با عرضه خدمات تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس شما را از هزینه و دردسر اجاره دفتر کار، خریداری تجهیزات اداری و استخدام منشی بی نیاز می کند. «دفتر شما» علاوه بر اینکه پاسخگوی مشتریان شماست، کسب و کارتان را حرفه ای تر می کند و اعتماد تماس گیرندگان را به شما بالا می برد.

خدمات دفتر کار مجازی برای مشاغل تاسیسات و ساختمانی چیست؟

دفتر کار مجازی

۱. تلفن گویا

در بسته های تلفن گویا با دریافت یک شماره تلفن با پیش شماره ۲ شهر تهران تمامی تماس های شما توسط صدای از پیش ضبط شده ای که به خوش امد گویی و معرفی کسب و کار شما می پردازد و گزینه های مختلف عددی جهت اتصال به  بخش های مختلف را ارائه می دهد،پاسخ داده می شود.زمانی که تماس گیرنده یکی از گزینه ها را شماره گیری کند به بخش مورد نظر دایورت می شود و در صورتی که شخص پاسخگو نباشد و یا در دسترس نباشد به صندوق صوتی متصل می شود.در ضمن شما از طریق همین سرویس فکس اینترنتی می توانید دریافت و ارسال نمایید.

۲. منشی مجازی

در بسته های منشی مجازی با دریافت یک شماره تلفن ثابت اختصاصی با پیش شماره ۲ شهر تهران تمامی تماس های شما را منشی حقیقی طبق دستور العملی که شما در اختیار ما قرار داده اید پاسخ می دهد و در صورت نیاز با هماهنگی شما تماس را به شماره تلفن (ثابت و همراه) شما و یا همکارانتان دایورت می کند. پس از پایان مکالمه  پیامکی دربرگیرنده اطلاعات تماس گیرنده و درخواستشان به شما ارسال می گردد.

۳. مرکز تماس

با سرویس مرکز تماس «دفتر شما»، دیگر فرقی نمی کند حجم تماسهایتان در تمام طول سال زیاد باشد یا تنها به صورت فصلی. ما می توانیم تماسهای کاری شما را به تعداد نامحدود به حرفه ای ترین شکل ممکن مدیریت کنیم.

جهت اطلاع از دیگر خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» به وب سایت ما مراجعه کنید.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]