دفتر کار مجازی برای گرافیست ها

دفتر کار مجازی راهکاری ایده آل برای گرافیست ها

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 5 Comments

دفتر کار مجازی راهکار ایده آل برای گرافیست ها

چه گرافیست با تجربه ای باشی و چه تازه در رشته گرافیک فارغ التحصیل شده باشی، در بازار کار دو گزینه در پیش رو داری:

گزینه ۱: استخدام باشی

اینکه استخدام یک شرکت تبلیغاتی باشی. سر ساعت بروی سر کار و سر ساعت برگردی خانه. یعنی زندگی کارمندی و حقوق ثابت. اما

 • اگر فکر می کنی کارَت از خیلی های دیگر که در این حوزه به قول معروف اسم در کرده اند بهتر است؛
 • اگر از آن دسته گرافیست ها هستی که دوست داری با نام و لوگوی خودت کار کنی، نه در سایه شرکت های تبلیغاتی دیگر؛
 • و یا اگر مثل ما باور داری اگر مدتی با نان و تره بسازی و در عوض اصولی و درست حرکت کنی، نان و کره هدفی دست یافتنی خواهد بود، گزینه اول به درد تو نمی خورد. برو سراغ گزینه دوم.
دفتر کار مجازی برای گرافیست ها

دفتر کار مجازی راهکاری ایده آل برای گرافیست ها

گزینه ۲: برای خود کار کنی

اینکه شرکت تبلیغاتی خودت را راه بیندازی خیلی وسوسه کننده است. راه اندازی شرکت تبلیغاتی در نظر خیلی از گرافیست ها هدفی دور و دست نیافتنی است. اما بیا این بار نگاه واقع گرایانه و به قول معروف دو دو تا چهار تایی به این موضوع بیندازیم و نگرانی هایت را یک به یک بررسی کنیم. برای راه اندازی شرکت تبلیغاتی نخستین قدم تهیه کارت ویزیت و شروع تبلیغات در شبکه های اجتماعی است.

نگرانی های گرافیست ها

کاربرد شماره تلفن مجازیداشتن شماره تماس ثابت و معتبر اهمیت زیادی بر جلب اعتماد مشتریان دارد. گرافیست تازه کاری مثل من که هزینه تهیه دفتر ندارد، تکلیفش چیست؟

با تو موافقیم! خیلی از مشتریان با دیدن شماره تماس همراه، و از آن بدتر اعتباری، نمی توانند به گرافیست اعتماد کنند و امور تبلیغاتی خود را به او بسپارند. فقط اگر کمی از خرج هایت بزنی می توانی با خرید یک بسته از خدمات دفتر شما یک شماره تلفن ثابت اختصاصی و یک شماره فکس اختصاصی در اختیار بگیری و شرکت تبلیغاتی خودت را با آن شماره تلفن معتبر معرفی کنی.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

کاربرد شماره تلفن مجازیمثلاً چقدر باید از خرج هایم بزنم؟

در ابتدا می توانی  دو هفته آزمایشی به صورت رایگان از سرویس تلفن گویا استفاده کنی. یعنی مشتری با شماره تلفن ثابت اختصاصی خودت با تو تماس می گیرد. بعد از شنیدن پیامی به انتخاب خودت تماس به هر شماره تلفنی که بخواهی، وصل می شود. پس تا اینجا شد سنگ مفت و گنجشک مفت! بعد از دو هفته که دیدی تغییر شماره چه تأثیر باورنکردنی ای بر افزایش تماسهایت داشته،  می توانی در ازای دستکم ماهی ۳۹ هزار تومان این سرویس را خریداری کنی.

کاربرد شماره تلفن مجازینمی توانم پای تلفن قشنگ و قانع کننده صحبت کنم. می ترسم مشتریانم را بپرانم. چون شنیده ام تأثیر اولیه هرگز از بین نمی رود.

قشنگ تر و حرفه ای تر آن است که یک نفر دیگر به جای تو به تماس هایت پاسخ دهد و بعد تماس را به تو وصل کند. فکرش را بکن… مشتری با شماره تو تماس بگیرد و یک منشی خوش برخورد جوابش را بدهد! به خاطر داشته باش، تخصص تو چیز دیگری است. پس تو بر روی تخصص و پروژه های تبلیغاتی و گرافیکی خود تمرکز کن و اجازه بده منشی های باتجربه ما هم با تمرکز بر تخصص خودشان در ازای هزینه ای منصفانه تماس های تو را مدیریت کنند.

پس اکنون به دور از هر گونه خیالپردازی درمورد راه اندازی کسب و کار، و با دیدی عاقلانه و گام به گام می توانی با بکارگیری خدمات تلفن گویا و منشی مجازی دفتر شما، تصویری حرفه ای از تخصص گرافیکی خود ایجاد کنی و قدم اول را محکم برداری.

آیا چیزی دیگری هم هست که باعث شده باشد برای راه اندازی شرکت تبلیغاتی خود مردد باشی؟ نگرانی ات را با ما در میان بگذار. شاید اینجا کسی پیشنهادی برایت داشته باشد.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Comments 5

  1. Post
   Author
 1. سلام ایده ی بسیار جالبیه
  خواهرم فتو گرافی خونده و دوس دارم باهاش همکاری کنم تو این زمینه
  هر دو جوونیم و با انگیزه
  لطفا بیشتر راهنمایی کنین در این بابت

 2. خب ما به مشتری نشان میدهیم که منشی داریم و در نظر مشتری می آید که دفتر داریم، اگر از ما آدرس دفتر بخواهند و یا مراجعه حضوری تقاضا کنند چطور؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.