دلایل استفاده از وبلاگ برای کسب و کار شما

استفاده از وبلاگ برای کسب و کار برگ برنده شما است

«دفتر شما» کسب و کار, موفقیت 1 Comment

استفاده از وبلاگ برای کسب و کار برگ برنده شما است

استفاده از وبلاگ برای کسب و کار بسیار مفید است و روز به روز نیز بر اهمیت آن افزوده می شود. با حدود ۲۳ درصد از کاربران اینترنت که روزانه و به طور منظم در شبکه های اجتماعی مشغول خواندن وبلاگ هستند، شما میتوانید مشتریان بالقوه ایی را زمانیکه مطلبی را بلاگ میکنید به دست آورید. در زیر ما برای شما  ۸ دلیل استفاده از وبلاگ در جهت بهینه کردن کسب و کارتان را شرح می دهیم:

۱- بهینه سازی موتور جستجو :

گوگل و  Bing  و سایر موتورهای جستجو بر پایه کلمات کلیدی نوشته شده اند. متخصصان سئو می گویند که محتوا، پادشاه وبسایت شماست. زمانی که شما برای وبسایت خودتان وبلاگ ندارید، در واقع خیلی دیده نمی شوید. پس استفاده از وبلاگ برای کسب و کار به شما کمک می کند در سرچ ها با کلیدواژه های مرتبط با کسب و کارتان دیده شوید.

۲- به بدست آوردن مشتری بیشتر برای کسب و کارتان

طبق گزارشات و تحقیقات انجام شده، مشخص شده است که حدود ۶۰ درصد از کسب و کارهایی که وبلاگ دارند و مقاله منتشر می کنند، مشتریان بیشتری به دست می آورند ولی ۴۰ درصد باقی چی؟ احتمال اینکه فرصت داشتن  وبلاگ برای کسب و کارشان را جدی  نگرفته اند، زیاد است. پس اگر می خواهید مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنید، استفاده از وبلاگ برای کسب و کار را سرسری نگیرید.

۳- ترافیک شبکه های اجتماعی را به سمت خود می کشد.

فعالیت داشتن در شبکه های اجتماعی، جز مزیتهای بزرگی  میباشد درواقع داشتن وبلاگ قطب محتوای کسب و کار شما می باشد که  این دلیلی میشود، شما لینکهای خود و  پیغامها را به اشتراک بگذارید و به طور مرتب و منظم مطلب پست کنید.

۴- به شما شانس این را می دهد که مهارت خودتان را نشان دهید.

شکل دادن وبلاگ کسب و کارتان به فهم و ترفندهای لازم، شما برتری شرکت و کسب و مارتان را ایجاد میکنید و همچنین در ذهن مشتریان بالقوه تان مهارت و تخصص را ایجاد می کنید.

۵ – به مردم نشان می دهد که در پشت برند شما فردی زنده وجود دارد.

اگر کسب و کار شما به مشاوره، مارکتینگ ، درمان .. و یا چیز های دیگری مربوط است که نیاز به حضور شما دارد، داشتن وبلاگ یک فرصتی است که پیش از ملاقات با مشتریان نشان دهید چه کسی  هستید. با این کار نه تنها مهارت و تخصص خود را معرفی می کنید، بلکه اعتماد مشتریان را نیز جلب می کنید.

۶ – به شما بازخوردهایی می دهد که تا اکنون به آن توجه نکرده اید.

نوشتن وبلاگ شما را مجبور می کند که پیش بینی های عمیق تری را  نسبت به سایت و ترافیک آن انجام دهید. هر کسی قادر است که در مورد موضوعات سطحی در رابطه با زمینه کاری شما بلاگ پست کند ولی از آنجایی که شما در تلاش هستید که مطلبی ارزشمند برای بلاگتان منتشر کنید مجبور هستید که چندین مرحله بالاتر بروید.

حدود ۴۰۰ میلیون نتیجه در گوگل، بالاترین موضوعات و نتایج را در مورد دلیل داشتن وبلاگ لیست میکند که اول اینکه کسب و کار شما حتما و باید دارای وبلاگ باشد و دوم اینکه چگونه جرات میکنید به این فکر کنید که آیا داشتن وبلاگ برای کسب و کار شما لازم است یا خیر؟

 

 

Comments 1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.