رونق کسب و کار

تفاوت پاسخگویی منشی های ما و منشی های دیگر

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

تفاوت پاسخگویی منشی های ما و منشی های دیگر

منشی های حرفه ایی «دفتر شما» از تکنولوژی های پیشرفته ایی استفاده میکنند که برای تماس گیرنده اینگونه به نظر میرسد که گویی در دفتر کار شما نشسته اند و مشغول به کار هستند.

منشی های ما به این دلایل با منشی های دیگر فرق دارند:

۱) منشی های ما از نرم افزار مخصوص «دفتر شما» استفاده می کنند.
تمامی اطلاعات کسب و کار شما بر روی نرم افزاری پیشرفته قرار دارد و منشی ها تمامی تماسها را با این نرم افزار انحصاری «دفتر شما» مدیریت می کنند. با این کار ریزترین نکات نیز فراموش نمی شوند و هیچ چیزی از قلم نمی افتد.

۲) ما میتوانیم تماس هایتان را به صورت زنده منتقل کنیم.
بسیاری از سیستم های قدیمی فقط تماس را دریافت میکنند ولی منشی های ما تماس ها را به صورت زنده هر زمان، هرکجا که باشید به شما منتقل می کنند و منشی های ما میتوانند همزمان چند خط را پاسخگو باشند و به شما منتقل کنند.

۳) مرکز تماس «دفتر شما» پناهگاه ساکتی برای تماس گیرنده ها می باشد.
ما در «دفتر شما» در تلاش هستیم که نویز و صداهای اضافی را به حداقل برسانیم، منشی های ما از هدست هایی که نویز را به حداقل میرساند استفاده میکنند.

۴) ما برای شما خطوط اختصاصی در نظر می گیریم.
منشی های ما برای شما خطوط اختصاصی که خودتان از سایت دفترشما انتخاب میکنید، تهیه میکنند که میتوانید آن را به مشتریان خودتان بدهید و شما میتوانید با تمدید کردن بسته هایتان این خط اختصاصی را تا آخر قراردادتان همراه داشته باشید و همچنین ما دوست داریم شما همچنان مشتری ما بمانید.

۵) تمام منشی های دفتر شما آموزش دیده اند
تمام منشی های با انگیزه و مشتاق در دفترشما، آموزش های لازم را دیده اند تا بتوانند تماس های شما را به صورت حرفه ایی جواب بدهند. شما میتوانید این آموزش ها و تکنیک ها را در مقالات قبلی “دفتر شما” مشاهده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.