راهکار دفتر کار مجازی پهپاد

راهکار دفتر کار مجازی دفترشما برای کسب و کار جالب یکی از مشتریان

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 2 Comments

در این متن مصاحبه «دفتر شما» با یکی از مشتریان مان که صاحب کسب و کار متفاوتی هستند را مطالعه می‌فرمائید.

بسیاری از کاربران ما علاقمندند با کسب و کار جذاب و متفاوت شما آشنا شوند.

کسب و کار ما در حوزه فروش پهپاد است. زمینه کاربرد آنها بسیار گسترده است. برای عکاسی، نقشه‌برداری، نظارت و ارزیابی معادن، بازرسی خطوط انتقال برق، انواع کار در کشاورزی مثل سم پاشی، حتی آتش نشانی و دیگر کارها کاربرد دارند.

راهکار دفتر کار مجازی پهپادهمه افراد می‌توانند این پهپاد ها را خریداری نمایند؟

به شرط اخذ گواهینامه پهپاد، بله.

بنابراین افراد باید به صورت تخصصی با این وسیله جذاب آشنا شوند.

درسته، خریدن پهپاد مثل خرید یک لباس یا کفش نیست. نیاز به دانش تخصصی، صدور پلاک، دوره‌های آموزشی و گرفتن گواهینامه دارد.

مشتریان چگونه با شما آشنا می‌شوند؟

توضیحات و نمونه کارها در قالب سایت، موجود است. اما معمولا مشتریان برای سوالات تخصصی و اعتماد کردن به ما، نیاز به تماس تلفنی و ارتباط مستقیم دارند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

چطور با «دفتر شما» آشنا شدید؟

راستش اتفاقی، در اینترنت مشغول جستجو برای دفتر کار و مرکز تلفن بودم که سایت «دفتر شما» رو دیدم.

توضیحات بخش های مختلف سایت به نظر شما واضح بود؟

سایت خیلی ساده، گویا و اصطلاحا به شکل یوزرفرندلی طراحی شده بود به علاوه وقتی با شماره های موجود در سایت تماس گرفتم، با رفتار حرفه‌ای کارکنان «دفتر شما» مواجه شده و خیلی خوب راهنمایی شدم.

چه مدت از آشنایی اولیه تان با «دفتر شما» می‌گذرد؟

حدود ۶ ماه

و چه مدت است که از بسته های تلفن گویا و منشی مجازی ما استفاده می‌کنید؟

باز هم حدود ۶ ماه، چون فردای روزی که سایت را دیدم و با همکاران شما صحبت کردم اولین بسته خودم را فعال کردم و از آن روز تا بحال از این بسته ها استفاده میکنم گاهی بسته ها را تمدید کرده‌ام و گاهی آن را ارتقا داده‌ام.

راهکار دفتر کار مجازی دفترشما خانم حسینی مرکز تماسدر حال حاضر از بسته پیشرفته تلفن گویا و منشی «دفتر شما» استفاده می‌کنم. مشتریان برای سوالات تخصصی باید تماس تلفنی می‌گرفتند، برای همین منشی نیاز داشتیم، اما استخدام منشی برای ما یک دغدغه بزرگ بود. چون علاوه بر هزینه نسبتا بالا و مدت زمانی که برای آموزش نیاز داشت، باید کسانی را پیدا می‌کردیم که در کار خود کاملا حرفه‌ای بوده و مشتری به محض برقراری ارتباط با ما، شاهد رسمیت کسب و کار و فعالیت ما باشد.

مشاهده بسته‌های سرویس منشی مجازی «دفترشما»

شما تأکید زیادی به حرفه‌ای بودن منشی و رسمیت بخشیدن به کار داشتید. درست است؟

دقیقاً. افرادی که با کسب و کار ما سروکار دارند به طور کلی دو دسته اند؛ دسته اول کسانی هستند که کاملا با قوانین و کاربردهای پهپادها آشنایند و دسته دوم؛ کسانی که هیچ اطلاعی از این کار ندارند. به همین خاطر یک منشی آماتور هر دو دسته بالا را کلافه خواهد کرد و این موضوع مستقیما باعث کاهش اعتماد مشتریان و افت اعتبار و رسمیت کار ما خواهد شد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

منشی مجازی دفتر شما تا چه حد در جذب مشتریان شما موفق به بوده‌اند؟

خوشبختانه سیستمی که «دفتر شما» ارائه می‌کند برای ما بسیار سودمند بوده است. به این ترتیب که ما از یک شماره رند و منشی کاملا حرفه‌ای با هزینه بسیار پایین و بدون نیاز به صرف زمان برای آموزش بهره‌مند شده‌ایم که رسمیت بالایی به کسب و کارمان بخشیده است.

تا به حال خدمات «دفتر شما» را به کسی معرفی نموده‌اید؟

بله. از وقتی که تاثیر مستقیم این بسته ها رو بر کارم دیدم به چند نفر از دوستانم پیشنهاد دادم که استفاده کنند. و در حال حاضر آنها هم مشتری «دفترشما» هستند.

یکی از آنها در زمینه واردات قطعات خودرو مشغول است و تعداد زیاد تماس ها همواره باعث آزارش بود و الان از سرویس منشی مجازی دفتر شما استفاده می‌کند. یکی دیگر از دوستان نیز پیمانکار دولت است.

«دفترشما» یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه عرضه خدمات دفتر کار مجازی است. برای اطلاع بیشتر از خدمات این شرکت برای کاهش هزینه‌ها و مدیریت تماسهای کسب و کارها با ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت دفترشما سربزنید.

Comments 2

    1. Post
      Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.