چگونه منشی مجازی به رشد کسب و کار شما کمک می‌کند؟

کسب و کار خود را با منشی مجازی رشد دهید

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار

کسب و کار خود را با منشی مجازی رشد دهید

اهمیت تأثیر اولیه را دست کم نگیرید! و این تأثیر تا ابد باقی خواهد ماند. برای همین است که داشتن منشی مجازی (که به نام‌های دیگری همچون خدمات پاسخگویی زنده یا خدمات پاسخگویی تلفنی نیز معروف است) برای کسب و کار شما حیاتی است. رشد کسب و کار با منشی مجازی پیشنهاد ماست.

تقریباً همه می‌دانند که بیشتر تماس‌گیرندگان به محض وصل شدن تماسشان به دستگاه پیغامگیر گوشی را می‌گذارند. اما سؤال اینجاست که وقتی گوشی را گذاشتند، حالا به چه کسی زنگ می‌زنند؟ احتمالاً رقیبتان! بگذارید سرویس «منشی مجازی‌» ما به کمکتان بیاید.

رشد کسب و کار با منشی مجازی

تاثیر اولیه مشتریان بالقوه که برای نخستین بار با کسب و کار تماس می گیرند به قدری حیاتی است که اگر این تاثیر خوب نباشد، یکراست به سراغ رقیبتان می روند.

سرویس منشی مجازی ما به شرکت شما امکان می‌دهد تمام تمرکز خود را بر کارآیی و عرضه خدمات بگذارید، بی‌آن که ‌نگران هزینه‌های بالای سربار باشید. با استفاده  تخصص و تجربه از اپراتورهای حرفه‌ای و آموزش‌دیده ما می‌توانید از همان سطح بالای خدمات بهره‌مند شوید که هنگام تماس با یک شرکت عظیم و باسابقه تجربه می‌کنید.

اپراتورهای ما با نام کسب و کار خودِ شما به تماس‌هایتان پاسخ می‌دهند، و سپس یا تماس را به شما وصل می‌کنند و یا پیغام فرد تماس‌گیرنده را دریافت می‌کنند. همه چیز به دستورالعملی که شما در اختیارشان قرار می دهید بستگی دارد. به این روش، تأثیری که بر مشتریان بالقوه خود می‌گذارید به گونه‌ایست که انگار با بخش پذیرش یک شرکت عظیم صحبت می‌کنند! و این به رشد کسب و کار شما خیلی کمک می کند.

رشد کسب و کار با منشی مجازی هزینه ای به مراتب کمتر از استخدام حتی یک منشی تازه کار و بی تجربه است. حال آنکه اپراتورهای همگی حرفه ای و باتجربه اند. کارکنان فروش ما به شما کمک می‌کنند تا مطابق با نیازهای منحصربفرد کسب و کارتان، خدمات منشی مجازی خود را طراحی کنید. به محض طراحی و انتخاب سرویس، منشی مجازی‌تان آماده پاسخگویی به تماسهایتان است.

با این روش، دیگر لازم نیست نگران مسائلی همچون تعطیلات یا مرخصی‌های استعلاجی منشی‌تان باشید. و از همه مهم‌تر، ما تمامی تماس‌های شما را مؤدبانه و کارآمد پاسخ می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم شما هیچ یک از فرصت‌هایتان را از دست نمی‌دهید.

خدمات منشی مجازی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

  • کسب و کارهای نوپا که باید محتاطانه عمل کنند و زیر بار هزینه‌های سربار بالا نروند.
  • اشخاص حرفه‌ای که زمان زیادی را در رفت و آمد هستند یا از خانه کار می‌کنند و نمی‌خواهند هیچ تماس باارزشی را از دست بدهند.
  • کسب و کارهای بزرگ که به منشی دوم یا سوم نیاز دارند و به خوبی دریافته‌اند که تک تک تماس‌ها ارزشمندند.

منشی مجازی چه فوایدی دارد؟

رشد کسب و کار با منشی مجازی

  1. دیگر خبری از تماس‌های از دست رفته نیست!

  2. مشتریان فعلی با ارائه خوب خدمات حفظ می‌شوند.
  3. دیگر نگران فرصت‌های ازدست‌رفته در طول ناهار، روزهای بیماری یا تعطیلات نباشید.
  4. تنها بابت خدماتی که نیاز دارید هزینه پرداخت می‌کنید.
  5. قیمت بسته های ما تنها بخش اندکی از هزینه استخدام یک منشی است.

تمامی صاحبان کسب و کارها بر اهمیت ارائه فوری خدمات به مشتریان واقف اند. خدمات منشی مجازی ما به شما امکان می‌دهد یک گام جلوتر حرکت کنید و به مشتریانتان ثابت کنید که به راستی به عرضه خدمات بی‌نقص اعتقاد دارید.

جهت اطلاع از خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» به سایت دفتر شما مراجعه نمایید.