دفترشما حامی رویداد رهبران بازار

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

تیم توسعه کسب و کار شریف با همکاری انجمن علمی دانشکده مدیریت دانشگاه شریف رویداد رهبران بازار را برگزار میکند. این رویداد سری دوم رویداد موفق رهبران بازار می‌باشد که ۱۶ اسفند‌ در تالار مولانا دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.

محور اصلی این رویداد مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ و هدف از برگزاری آن به اشتراک‌ گذاری دانش و تجربه موسسان و مدیران ارشد شرکت‌های موفق کشور به منظور ارتقای فرهنگ کارآفرینی و کاهش احتمال شکست در کسب‌وکار‌های نوپا می‌باشد.

مخاطبان این رویداد صاحبان ایده و کسب‌وکارهای نوپا، متخصصین و علاقه‌مندان حوزه مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ، دانشجویان رشته‌های مدیریت، نرم‌افزار، صنایع و تمامی کسانی که به ارزش افرینی و راه اندازی کسب‌وکار خود فکر می‌کنند می‌باشند.


سخنرانان رویداد عبارتند از:
خانم نازنین دانشور مدیرعامل شرکت تخفیفان و آقایان مهراد عبدالرزاق مدیرعامل شرکت اسنپ فود، مصطفی امیری مدیرعامل زرین‌پال، سبحان فروغی مدیرعامل تپسل و مدیااد، بهراد زاری مدیرعامل چابک، توحید علی‌اشرفی مدیر مارکتینگ علی‌بابا و حامد توفیقی مدیر دیجیتال مارکتینگ کاله.

علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات بیشتر و نام‌نویسی می‌توانند به صفحه ثبت‌نام رویداد در سایت ایوند به فرمایند. دفترشما در این همایش به عنوان حامی رسانه‌ای حضور دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.