تخفیف دفترشما به شرکت‌کنندگان رویداد روز بازاریابی دیجیتال

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

رویداد دو روزه روز بازاریابی دیجیتال در تاریخ ۲۷ و ۲۸ دی‎ماه و در مرکز بین‎المللی همایش‎های رازی برگزار خواهد شد. شما می‌توانید بلیت این همایش را با تخفیف ویژه ۳۰ درصد خریداری کنید. دفترشما هم در این رویداد حضور دارد و برای شرکت کنندگان آن تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است، شما می توانید با شرکت در این رویداد تا ۲۵ درصد تخفیف در خرید سرویس منشی مجازی و تلفن گویا دفترشما داشته باشید.

رویداد روز بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۹۷ در سالن همایش‎های دانشگاه الزهرا برگزار شد. این رویداد که با استقبال گسترده‎ی مخاطبان روبه‎رو شد، توانست بیش از ۸۰۰ نفر از فعالین حوزه بازاریابی دیجیتال را دور هم جمع کند. حضور برترین برندها و همچنین مدیران عامل و بازاریابی شرکت‎های مطرح استارتاپی و آژانس‎های تبلیغاتی در رویداد روز بازاریابی دیجیتال، این رویداد را از نظر کیفی در سطح بالایی قرار داد و توانست آن را به یکی از حرفه‎ای‎ترین رویدادهای بازاریابی دیجیتال ایران تبدیل کند.

دومین دوره این رویداد در تاریخ ۲۷ و ۲۸ دی‌ماه ۹۷ در مرکز همایش‎های بین‌المللی رازی و با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از کارشناسان بازاریابی دیجیتال، کارشناسان تولید محتوا، مدیران کسب‎وکارها، فعالین حوزه اکوسیستم استارتاپی، دانشجویان و علاقه‎مندان به این حوزه برگزار خواهد شد.

حضور برترین مدیران عامل و بازاریابی دیجیتال شرکت‎های استارتاپی مانند دیجیکالا، تپسی، علی بابا، اسنپ‎ باکس، ایوند و… به عنوان سخنران و پنلیست، ارائه ورکشاپ‎های تخصصی در زمینه جدیدترین موضوعات دیجیتال مارکتینگ و همچنین برگزاری نمایشگاه، این رویداد را به فضایی برای شبکه‎سازی و برقراری ارتباط با کارشناسان، فعالان و علاقه‎مندان این حوزه و همچنین فرصتی برای معرفی استارتاپ‎های نوپا و رونمایی از محصولات و دستاوردهای استارتاپ‎های بزرگ تبدیل کرده است.

برگزاری ۱۸ ساعت ورکشاپ تخصصی با موضوعات ریتارگتینگ، ایمیل مارکتینگ، کانتنت مارکتینگ، پرفورمنس مارکتینگ، SEO-SEM و استراتژی‎های طراحی کمیپن، ارائه بیش از ۱۰ سخنرانی توسط بنیان‎گذاران، مدیر عاملان و مدیران بازاریابی شرکت‎های موفق استارتاپی در زمینه‎های مختلف بازاریابی دیجیتال و ۳ پنل با محوریت تبلیغات اینترنتی، اینفلوئنسر مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ از جمله برنامه‎های رویداد روز بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۹ است.

افتتاحیه دوره دوم رویداد روز بازاریابی دیجیتال در ساعت ۵ عصر روز ۲۷ دی‎ماه برگزار می‎شود. ارائه یک پنل تخصصی و دو سخنرانی با حضور شرکت‎های یکتانت، علی بابا و دیجیکالا از برنامه‎های روز اول این رویداد است. رویداد در روز دوم از ساعت ۸ صبح آغاز می‎شود که در آن دو پنل با موضوعات اینفلوئنسر مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ و همچنین ۸ سخنرانی توسط شرکت های مختلف ارائه می‎شود.

در دوره جدید رویداد روز بازاریابی دیجیتال، یک نمایشگاه تخصصی برگزار می‎شود. این نمایشگاه به استارتاپ‎های نوپا امکان می‏دهد تا به معرفی خود و خدماتشان بپردازند. همچنین شرکت‎های بزرگ می‎توانند با شرکت در این نمایشگاه تخصصی، از خدمات و محصولات جدیدشان رونمایی کنند.

با تخفیف ویژه بلیت همایش را تهیه کنید

شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف daftareshoma30 بلیت این رویداد را با ۳۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

برای خرید با تخفیف به اینجا بروید

با حضور در رویداد روز بازاریابی دیجیتال از تخفیف دفترشما بهره‌مند شوید

دفترشما در این رویداد حضور دارد و برای شرکت کنندگان آن تخفیف ویزه‌ای در نظر گرفته است، شما می توانید با شرکت در این رویداد تا ۲۵ درصد تخفیف در خرید سرویس منشی مجازی و تلفن گویا دفترشما داشته باشید.

در دوره جدید رویداد روز بازاریابی دیجیتال یک نمایشگاه تخصصی برگزار خواهیم کرد. این نمایشگاه بستری برای معرفی استارتاپ‎های نوپا، رونمایی از محصولات و دستاوردهای دیجیتال مارکتینگی استارتاپ‎های بزرگ و ارائه جدیدترین اخبار مربوط به حوزه بازاریابی دیجیتال است. برای ثبت‎نام و اجاره غرفه در این نمایشگاه به اینجا بروید.

رویداد دو روزه روز بازاریابی دیجیتال را در تاریخ ۲۷ و ۲۸ دی‎ماه و در مرکز بین‎المللی همایش‎های رازی برگزار خواهیم کرد. دو روزی که در آن می‎توانید با بهترین مدیران بازاریابی استارتاپ‎های ایرانی ملاقات کنید، در جریان جدیدترین اخبار و دستاوردهای بازاریابی دیجیتال قرار بگیرید و در کارگاه‎های تخصصی دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید.

افتتاحیه دومین دوره روز بازاریابی دیجیتال ساعت ۵ عصر ۲۷ دی‎ماه در مرکز بین‎المللی همایش‎های رازی برگزار می‌شود. ارائه یک پنل تخصصی و دو سخنرانی با حضور مدیران دیجیتال مارکتینگ شرکت‎های دیجی‎کالا و علی بابا از اصلی‎ترین برنامه‎های روز اول رویداد بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۹ است.

برای ثبت‎نام در رویداد روز بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۹ به اینجا بروید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.