روند کاری دفتر شما

روند کاری دفتر کار مجازی دفتر شما

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

روند کاری دفتر کار مجازی دفتر شما

تصور حذف دفتر به شکل سنتی و جایگزینی آن با خدمات دفتر کار مجازی  ممکن است در نگاه اول برای هر کسی دور از ذهن و کمی نگران‌کننده باشد. پس اگر شما نیز این نگرانی را دارید، بدانید که تنها نیستید و علت این نگرانی، تازه بودن این نوع از خدمات در کشور ماست. ما در «دفتر شما» عرضه کننده خدمات دفتر کار مجازی، رفع نگرانی‌های شما را نیز یکی از وظیفه‌های خود می دانیم. پس به خواندن ادامه دهید تا با روند کاری دفتر کار مجازی دفتر شما بیشتر آشنا شوید.

خدمات «دفتر شما» برای کسب و کارها چیست؟

خدمات «دفتر شما» در کل به سه دسته تقسیم می شود:

۱.تلفن گویا

همه چیز درباره تلفن گویا

با خرید بسته های تلفن گویا، «دفتر شما» به شما امکان می دهد شماره تلفن ثابت و فکس اختصاصی خود را از میان هزاران شماره موجود با پیش شماره ۲ شهر تهران انتخاب کنید.

پس از انتخاب شماره تلفن خود می توانید در عرض ۵ دقیقه سرویس تلفن گویای خود را راه اندازی کنید. شما همچنین می توانید داخلی های متعددی برای شماره تلفن ثابت خود تعریف کنید.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

اکنون وقتی کسی با تلفن ثابت شما تماس می‌گیرد، پیام خوشامدگویی ضبط شده ای پخش می شود. برای مثال:

با سلام. شما با شرکت … تماس گرفته‌اید.

سپس منوی داخلی شما را برای تماس گیرنده شرح می دهد و به داخلی‌های شرکت شما راهنمایی می کند. برای مثال:

برای ارتباط با بخش فروش عدد ۱، ارتباط با پشتیبانی عدد ۲ و ارسال فکس عدد ۳ را شماره گیری کنید.

تماس گیرنده بسته به کاری که دارد، داخلی مورد نظر را انتخاب می کند و به فرد موردنظر وصل می شود. در صورتی که در آن لحظه امکان پاسخگویی برای شما یا همکارتان وجود نداشته باشد، تماس به طور خودکار به صندوق صوتی وصل می شود.

شما همچنین می‌توانید زمانبندیهای گوناگون با پیامهای خوشامدگویی متفاوت برای سرویس تلفن گویای خود تعریف کنید.

نمونه پیام خوشامدگویی تلفن گویا (ساعات اداری):
نمونه پیام خوشامدگویی تلفن گویا (ساعات غیراداری):

۲. منشی مجازی

مرکز تماس هوشمند "دفتر شما"

با خرید سرویس منشی مجازی علاوه بر دریافت شماره تلفن ثابت اختصاصی و شماره فکس اختصاصی، دارای منشی نیز می شوید. منشی مجازی اپراتوری است که بدون حضور در محل کار شما، تمامی تماس های کاری شما را به صورت حرفه ای مدیریت می کند.

منشی‌های «دفترشما» دقیقاً چه کارهایی انجام می‌دهند؟
 • تماسهای کسب و کار شما را پاسخ می‌دهند،
 • پیغام می گیرند،
 • تماس ها را به افرادی که مشخص کرده اید انتقال می دهند،
 • با مشتریان شما تماس می گیرند،
 • فکس های شما را ارسال می کنند،
 • قرار ملاقات ها را تنظیم می‌کنند  و
 • سفارش ها را ثبت می کند.

سرویس منشی مجازی «دفتر شما» برای کسب و کار شما بسیار مقرون به صرفه است و شما را از استخدام منشی و هزینه های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی نیاز می کند. منشی های مجازی بصورت حرفه ای آموزش دیده اند و با روابط عمومی و مسئولیت پذیری بالا، ارتباطات کاری شما را ساماندهی می کنند و به کسب و کارتان جلوه حرفه ای تری می بخشند.

۳. مرکز تماس

سرویس مرکز تماس در واقع همان سرویس منشی مجازی اما برای تعداد زیاد تماس است. با سرویس مرکز تماس «دفتر شما»، دیگر فرقی نمی کند حجم تماسهایتان در تمام طول سال زیاد باشد یا تنها به صورت فصلی. ما می توانیم تماسهای کاری شما را به تعداد نامحدود به حرفه ای ترین شکل ممکن مدیریت کنیم.

با استفاده از سرویس مرکز تماس «دفتر شما» دیگر نیازی به راه اندازی مرکز تماس در سازمان یا شرکت خود ندارید. تیم حرفه ای اپراتورهای ما با استفاده از به روزترین سیستم های مربوط برای مدیریت تماسهای شما آماده است. علاوه بر این که شماره تلفن ثابت اختصاصی ۶ رقمی و ۸ رقمی رند به انتخاب خودتان به تعداد نامحدود به شما واگذار می شود، می‌توانید خودتان به مکالمات ضبط‌شده اپراتورها گوش دهید و نکات مورد نیاز خود را استخراج کنید. بدیهی است با این امکانات می‌توانید مسائل مربوط به شرکتتان را بسیار بهتر مدیریت کنید.

شاید پرسش شما یکی از این پرسشها باشد!

 •  چگونه می‌توانم سرویس مناسبی انتخاب کنم؟
  همان طور که در بالا گفته شد، خدمات «دفتر شما» به سه دسته تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس تقسیم بندی می شود که شما بسته به نیاز خود یکی یا ترکیبی از این سرویس ها را انتخاب می کنید.برای آسان‌تر شدن انتخاب برای مشتریانمان، هر یک از این سرویس ها را در قالب بسته های متنوع و منعطف طراحی کرده‌ایم که مشتریانمان بتوانند با توجه به نیاز کسب و کار خود خدمات دیگری را نیز به بسته‌های خود اضافه کنند. برای آگاهی از جزئیات بسته ها سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید: بسته های تلفن گویا، بسته های منشی مجازی، سرویس مرکز تماس

 

 • آیا می‌توانم پس از خریداری یک سرویس تغییراتی در آن ایجاد کنم؟
  بله. اگر پس از خرید یک بسته متوجه شدید نیاز به تغییراتی در آن دارید، هیچ جای نگرانی نیست. ما تمامی خواسته‌های شما را مو به مو انجام می‌دهیم تا در نهایت سرویسی به شما عرضه کنیم که صد در صد باب میلتان باشد.

 

 • آیا یک منشی حقیقی به تماس‌های شرکت من پاسخ می‌دهد؟
  بله. در سرویس منشی مجازی، اپراتورهای آموزش دیده ما به تماسهایتان پاسخ می دهند. در ضمن، جهت افزایش کیفیت پاسخگویی، قبل از اینکه تماس شما توسط منشی جواب داده شود، نرم افزار پیشرفته «دفتر شما» پنلی را مقابل منشی باز می کند و اطلاعات و نحوه پاسخگویی را در اختیارش قرار می دهد. بنابراین منشی می تواند با تسلط کامل جوابگو به مشتری شما باشد.

 

 • چگونه می‌توانم اطمینان حاصل کنم که هیچ یک از تماس‌هایم از دست نمی‌رود؟
  چند ثانیه پس از هر تماس با ارسال پیامکی تماس به اطلاع شما خواهد رسید. به علاوه، صندوق صوتی و فکس به طور اتوماتیک به شما ایمیل می‌شود. به زودی نیز پنل کاربری، شامل سابقه تمامی تماس‌ها، از قبیل تاریخ و نتیجه تماس، راه‌اندازی می‌شود و مشتریان می‌توانند با نام کاربری و گذرواژه مختص خود به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

 

 • استفاده از خدمات دفتر کار مجازی ممکن است این تصور را در مشتریانم ایجاد کند که تشکیلات من از توان مالی اندکی برخوردار است.
  امروزه استفاده از خدمات دفتر کار مجازی در تمامی کشورهای پیشرفته امری مرسوم و حرفه‌ای تلقی می‌شود که به دلیل کاهش شدید هزینه‌ها در مدت کوتاهی با استقبال بسیاری رو به رو شده است.بسیاری از شرکت‌های نوپا که در مرحله آزمایش کسب و کار خود هستند، ترجیح می‌دهند به جای صرف هزینه‌های سرسام‌آور، از این خدمات بهره ببرند. اما حتی شرکت‌های گسترده و باسابقه نیز که فارغ از دغدغه این گونه هزینه‌های اداری هستند، با این تصمیم عاقلانه بار مسئولیت این قبیل امور اداری را از دوش خود برداشته و به کادری حرفه‌ای محول می‌کنند، و بدین ترتیب تمام انرژی خود را به گسترش تجارتشان معطوف می‌کنند.

چنانچه پرسشی در زمینه روند کاری دفتر کار مجازی دفتر شما دارید که در اینجا به آن پاسخ داده نشده، به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید و یا در بخش نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید.

برای اطلاع از تعرفه ها و امکانات متنوع خدمات «دفتر شما» به سایت daftareshoma.com مراجعه نمایید و یا با همکاران ما در بخش فروش به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.