رویداد آموزشی دفترشما: میانبرهایی برای رشد کسب و کارها

pr آموزش, اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

دفتر شما با همکاری شتابدهنده دیموند یک رویداد آموزشی برگزار می‌کند. همراهان دفترشما می‌توانند بلیت این رویداد را با ۷۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

دفترشما به عنوان یک شرکت دانش بنیان که دغدغه بهبود وضعیت استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا را دارد با همکاری شتابدهنده دیموند رویداد آموزشی «میانبرهایی برای رشد کسب و کارها» را برگزار می‌کند.

این رویداد آموزشی دو ساعته روز سه شنبه ۴ تیرماه از ساعت ۱۶ الی ۱۷ در شتابدهنده دیموند واقع در پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، پارکینگ کتابخانه قلمچی برگزار خواهد شد.

همین الان بلیت این رویداد را با ۷۰ درصد تخفیف خریداری کنید-کدتخفیف: daftareshoma

آنچه در این رویداد آموزشی خواهیم آموخت

ارائه اول:

انتقام مشتریان ناراضی از کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی: مواجهه ما چگونه باشد؟

مرجان جنتی-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات

نارضایتی مشتری ممکن است در اثر عوامل مختلف بوجود بیاید. این نارضایتی به شکل های مختلف نمایان می شود، گاهی اوقات مشتری تماس می گیرد و اعتراضش را بیان می کند و گاهی به دنبال انتقام در شبکه های اجتماعی اقدام به تولید محتوا می کند. با این کار مشتری ناراضی به دنبال سلب اعتماد مشتریان بالقوه است و می خواهد به نوعی آن ها را از خرید محصولات یا خدمات منصرف کند. با گسترش تکنولوژی این موضوع بیشتر از قبل مشاهده می شود و مشتریان ناراضی می توانند به راحتی در شبکه های اجتماعی انتقاد کنند و به اعتبار شرکت مورد نظرشان لطمه بزنند. در سال های گذشته مشتریان توانسته اند با این کار میلیون ها دلار ضرر به شرکت ها تحمیل کنند و به همین دلیل مهم است شرکت ها علاوه بر آشنایی با انتقام مشتریان، راهکارهایی جهت مقابله با آن بکار بگیرند.

ارائه دوم:

کاربران چه نوع محتوایی دوست دارند؟
استراتژی بازاریابی محتوایی چگونه باید باشد؟

میلاد غیب دوست-کارشناس دیجیتال مارکتینگ دفترشما

اگر برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش سایت خود میخواهید، اقدامی موثر انجام دهید، بازاریابی محتوایی اصولی راهکار شماست!

اما با چه استراتژی؟!

از این کارگاه برای تنظیم استراتژی محتوایی خود بهره ببرید این نکات از منابع مختلف ایرانی و خارجی به صورت یکجا جمع آوری شده است. هدف اصلی دفتر شما کمک به کسب و کارهاست تا بهتر و بیشتر رشد کنند.

کد تخفیف ۷۰ درصد برای شرکت در رویداد آموزشی

همراهان دفتر شما با کد تخفیف daftareshoma می‌توانند بلیت این رویداد را با ۷۰درصد تخفیف خریداری کنند. برای خرید بلیت با ۷۰ درصد تخفیف به اینجا بروید

گفتنی است دفترشما پیش از این هم رویداد‌ آموزشی با موضوع دیجیتال مارکتینگ برگزار کرده است. سمینار رایگان دیجیتال مارکتینگ، مشارکت در برگزاری چندین دوره جشنواره فناوری اطلاعات در دانشگاه شریف و همایش تجربه کسب و کار دیجیتال از جمله این موارد هستند.

اکثر مشترکین دفترشما، استارتاپ‌ها، کسب وکارهای نوپا، مشاغل خانگی، فریلنسرها، سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی هستند و ما امیدواریم بتوانیم با برگزاری رویدادهای این‌چنینی سهمی هر چند کوچک در آموزش و شبکه سازی فعالان کسب و کارها داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.