اعلام ساعات کاری دفترشما در نیمه اول فروردین ۹۸

pr اخبار «دفتر شما» 1 Comment

 به اطلاع مشترکین محترم میرسانیم، آخرین روز کاری مرکز تماس دفترشما سه شنبه ۲۸ اسفند۹۷، تا ساعت ۱۷ می باشد.

منشی‌های دفترشما از روز ۵ فروردین پاسخگوی تماس‌های مشترکین خواهند بود. ساعات کاری در نیمه اول فروردین ماه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ و روز پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ خواهد بود. همچنین دفترشما در روز پنجشنبه ۱۵ فروردین‌ماه تعطیل است.

چهارم فروردین به علت بروز رسانی سخت افزاری و ارتقاء نرم افزاری، دسترسی به خدمات دفترشما میسر نمی باشد.

امیدواریم در سال جدید نیز بتوانیم با افزایش کمی و کیفی خدمات دفتر کار مجازی، در راستای رشد و توسعه کسب و کارتان، همراه شما باشیم.

بیشتر بخوانید: دانلود تقویم دسکتاپ سال ۱۳۹۸ دفترشما

ساعت کاری منشی‌های دفترشما افزایش یافت!

.

اگر از سرویس منشی مجازی دفترشما استقاده می‌کنید خبر خوبی برای شما داریم. با توجه به درخواست‌های مشترکین ساعت کاری منشی‌ های دفترشما دو ساعت افزایش یافت.

ه گزارش روابط عمومی دفترشما و به نقل از خانم ارمغان معینی، سرپرست بخش اپراتوری در هفته‌های اخیر درخواست‌های زیادی برای افزایش پاسخگویی تلفن‌ها تا ساعت ۱۹ داشتیم و از این پس در روزهای اداری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۱۵ الی ۱۹ پاسخگوی تماس‌های کاری بوده و همچنان هم پاسخگوی تماس‌ها تا ظهر روز پنجشنبه هستیم.

افزایش ساعات اداری با همان تعرفه قبلی انجام می‌شود و هزینه اضافی برای مشترکین ندارد.

به گفته سرپرست بخش اپراتوری دورنمای دفترشما پاسخگویی تلفنی در تمامی ساعات شبانه‌روز است و برخی از کسب و کارها تمایل دارند در خارج از ساعات اداری تماس‌هایشان مدیریت و پاسخگویی شود. همچنین استخدام اپراتورهای دوزبانه برای پاسخگویی هم در برنامه کاری آینده قرار دارد.

گفتنی است طیف وسیعی از کسب و کارها از خدمات دفترکار مجازی مثل تلفن گویا و منشی مجازی استفاده می‌کنند که شامل استارتاپ‌ها، فریلنسرها، مشاغل خانگی، سایتها، فروشگاههای اینترنتی، انجمنها و … می‌شود.

Comments 1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.