منشی های دفتر شما

ساعت کاری منشی‌ های دفترشما افزایش یافت

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

خبر خوب برای مشترکین: ساعت کاری منشی‌ های دفترشما افزایش یافت

اگر از مشترکین سرویس منشی مجازی دفترشما هستید، خبر خوبی برای شما داریم. با توجه به درخواست‌های مشترکین ساعت کاری منشی‌ های دفترشما دو ساعت افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی دفترشما و به نقل از خانم ارمغان معینی، سرپرست بخش اپراتوری در هفته‌های اخیر درخواست‌های زیادی برای افزایش پاسخگویی تلفن‌ها تا ساعت ۱۹ داشتیم و از این پس در روزهای اداری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۱۵ الی ۱۹ پاسخگوی تماس‌های کاری بوده و همچنان هم پاسخگوی تماس‌ها تا ظهر روز پنجشنبه هستیم.

افزایش ساعات اداری با همان تعرفه قبلی انجام می‌شود و هزینه اضافی برای مشترکین ندارد.

به گفته سرپرست بخش اپراتوری دورنمای دفترشما پاسخگویی تلفنی در تمامی ساعات شبانه‌روز است و برخی از کسب و کارها تمایل دارند در خارج از ساعات اداری تماس‌هایشان مدیریت و پاسخگویی شود. همچنین استخدام اپراتورهای دوزبانه برای پاسخگویی هم در برنامه کاری آینده قرار دارد.

گفتنی است طیف وسیعی از کسب و کارها از خدمات دفترکار مجازی مثل تلفن گویا و منشی مجازی استفاده می‌کنند که شامل استارتاپ‌ها، فریلنسرها، مشاغل خانگی، سایتها، فروشگاههای اینترنتی، انجمنها و … می‌شود

اگر همزمان از تلفن گویا و منشی مجازی استفاده می‌کنید این تنظیمات را فراموش نکنید

بسیاری از مشترکین دفترشما همزمان از دو سرویس تلفن گویا و منشی مجازی استفاده می‌کنند. معمولاً زمانبندی تماس‌ها به صورتی تنظیم شده است که پس از پایان ساعت اداری در ۵ عصر و با پایان زمان کار منشی مجازی، سرویس تلفن گویا مدیریت تماس‌ها را بر عهده بگیرد. اکنون که ساعت کار منشی دفترشما افزایش یافته است در صورت تمایل می‌توانید زمان آن را به ساعت ۱۹ تغییر دهید.

در بخش تظیمات تلفن گویا در صورت تمایل می‌توانید زمابندی خود را از ساعت ۱۷ به ساعت ۱۹ تغییر دهید

 

حالا به تنظیمات تلفن گویا بروید تا پس از ساعت ۱۹ تلفن شما توسط سرویس تلفن گویا مدیریت شود:

کلیدهای اختصاص داده  شده به منشی را می‌توانید تا ساعت ۱۹ زمانبندی کنید. پس از ساعت ۱۹ تماس به شماره مورد نظر شما شما منتقل می‌شود

منشی دورکار شما تماس‌های شما را مدیریت می‌کند

برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و رونق دهید، باید با تمرکز برای آن برنامه ریزی کنید. همچنین به دستیاری نیاز دارید تا در معرفی کسب و کارتان به مشتریان احتمالی کمکتان کند؛ فردی که تماسهایتان را پاسخ دهد و امور مربوط به مشتریان و مراجعانتان را پیگیری کند. جالب اینجاست که بدون نیاز به استخدام منشی می‌توانید چنین دستیار با تجربه ای داشته باشید.

با خرید سرویس منشی «دفتر شما» علاوه بر اینکه یک منشی حرفه ای خواهید داشت، یک خط تلفن ثابت با کد ۲ تهران به انتخاب خود شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

از این پس تمامی تماس های شما را یک منشی حقیقی و باتجربه، طبق دستور العملی که شما در پنل حساب کاربری خود در اختیار او قرار داده اید پاسخ می‌دهد. همچنین در صورت نیاز، با هماهنگی شما، تماس به تلفن (ثابت یا همراه) شما و یا همکارانتان وصل می شود. پس از پایان مکالمه، گزارشی از تماس، با پیامک و ایمیل به شما ارسال می‌شود.

کیفیت پاسخگویی منشی ها در چه حدی است؟

منشی‌های دفترشما همگی اپراتورهایی باتجربه و آموزش‌دیده هستند و تماسها را طبق استانداردهای سختگیرانه «دفترشما» پاسخ می‌دهند. از نظر دقت اطلاعاتی که اپراتور از کسب و کار مشترکین در اختیار دارد نیز به لطف پورتال آنلاین پیشرفته «دفترشما»، مشترکین تمامی اطلاعات کسب و کار خود را به صورت آنلاین وارد حساب کاربری خود می‌کنند.

بنابراین هر زمان مشتری با کسب و کار شما تماس بگیرد، منشی شما این رویه ثابت و استاندارد را در پیش می‌گیرد:

پنل کسب و کار شما حاوی تمامی اطلاعاتی که شما وارد کرده‌اید، مقابل منشی باز می‌شود و منشی با دقت بسیار بالا به تمامی پرسشهای تماس گیرندگان پاسخ می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش پشتیبانی سایت به شماره ۲۸۴۲۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.