سرویس تلفن گویا ی "دفتر شما" چیست؟

سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چیست و چگونه عمل می کند؟

«دفتر شما» دفتر کار مجازی 1 Comment

سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چیست و چگونه عمل می کند؟

آیا تا به حال با سازمانی تماس گرفته اید که با صدای از پیش ضبط شده پاسخ شما را دهند؟ و از شما بخواهند با شماره گیری اعداد ی که اعلام می کنند به بخش مورد نظرتان هدایت شوید؟ به این نوع سیستم پاسخگویی “تلفن گویا“می گویند. شاید برای شما هم این سوال پیش آید که قیمت سرویس تلفن گویا چقدر است و آیا فقط شرکت های بزرگ می توانند از پس هزینه های آن برآیند؟

برعکس. قیمت سرویس تلفن گویا «دفتر شما» به قدری مناسب است که حتی کسب و کارهای تک نفره هم به راحتی می توانند این سرویس را خریداری کنند و به کسب و کار خود وجهه ای حرفه ای ببخشند. سرویس تلفن گویا بدون نیاز به هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیمکشی و یا حتی خرید خط تلفن کلیه امکانات ارتباطی  را  مانند سازمانهای بزرگ برای شما فراهم می آورد و همچون یک دفتر کار همراه در جیب شماست.

چگونه؟

شما یک شماره تلفن ۶ یا ۸ رقمی اختصاصی در تهران خواهید داشت که ۱۰ ورودی به صورت همزمان دارد.

برروی این شماره یک سانترال حرفه ای نصب و  داخلیهای سازمانی شما تعریف میشود. هر داخلی این امکان را دارد که به یک یا چند شماره تلفن موبایل یا ثابت دایورت شود. داخلیها را می توانید جهت دریافت فکس، پیامگیر صوتی یا حتی معرفی خدمات و محصولات شرکت خود تعریف کنید.

در این سیستم اگر موبایل شما در دسترس نباشد پیغام “مشترک مورد نظر دردسترس نمی باشد” برای تماس گیرنده پخش نخواهد شد و اگر به هر دلیلی نتوانید پاسخ تماس گیرنده  را دهید میتوانید از پیامگیر صوتی استفاده کنید!

در ضمن یک شماره فکس اختصاصی ۲۴ ساعته خواهید داشت که فکسهای شما را دریافت و به ایمیل شما ارسال می کند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سرویس تلفن گویا  داشتن یک پنل پیامک باشماره تلفن دفترکارشما می باشد. این مزیت به شما این امکان را می دهد تا زمانیکه برای مشتریان خود پیامک ارسال میکنید شماره شرکت شما به عنوان شماره ارسال کننده روی تلفن همراهشان نشان داده شود.

بنابراین نه تنها دیگر جای هیچ نگرانی بابت قیمت سرویس تلفن گویا وجود ندارد، بلکه این سرویس تا حد زیادی هزینه های ارتباطی شما را کاهش نیز می دهد.

چنان چه پرسش یا نظری درباره سرویس تلفن گویا «دفتر شما» دارید، در بخش «دیدگاه شما» با ما در میان بگذارید و یا با شماره ۰۲۱-۲۸۴۲۰۱ تماس بگیرید.

 

Comments 1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.