دفتر کار مجازی برای ناشران

فواید دفتر کار مجازی برای ناشران چیست؟

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 2 Comments

فواید دفتر کار مجازی برای ناشران چیست؟

ناشرانی که به تازگی انتشارات خود را تاسیس کرده و یا قصد دارند علاوه بر  فروشگاه کتاب خود، در زمینه نشر نیز فعالیت کنند، با توجه به ماهیت مطالعاتی کارشان و انجام آن توسط افرادی متخصص و متعدد در محلی غیر از دفتر انتشارات ، تنها به منظور پذیرش کتب جدید به دفتر کار نیاز دارند. از این رو می توانند با استفاده از سرویس های دفتر کار مجازی برای ناشران استفاده کنند و پاسخگوی مشتریان، نویسندگان، مترجمان و دیگران همکاران خود باشند.

می خواهم انتشارات راه بیندازم اما نمی خواهم دفتر کار اجاره کنم. 

مشتریان مراکز نشر اغلب نویسندگان و یا چاپ خانه هایی هستند که می خواهند جهت انتشار اثر خود با این مراکز تماس داشته باشند. مرکز تماس دفتر شما با در اختیار داشتن  منشی های مجرب می تواند پاسخگوی این نیاز مراکز نشر باشد. به علاوه این مراکز  می توانند با استفاده از امکانات اداری که دفتر شما در اختیار انها می گذارد نیاز های دفتری /اداری خود را نیز مرتفع سازند.

ناشران می توانند با استفاده از یکی از بسته های «دفتر شما» دفتر کار خود را راه اندازی کنند.

خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» برای ناشران چیست؟

تلفن گویا

در بسته های “تلفن گویا ” با دریافت یک شماره تلفن با پیش شماره ۲ شهر تهران تمامی تماس های شما توسط صدای از پیش ضبط شده ای که به خوش امد گویی و معرفی کسب و کار شما می پردازد و گزینه های مختلف عددی جهت اتصال به  بخش های مختلف را ارائه می دهد،پاسخ داده می شود.زمانی که تماس گیرنده یکی از گزینه ها را شماره گیری کند به بخش مورد نظر دایورت می شود و در صورتی که شخص پاسخگو نباشد و یا در دسترس نباشد به صندوق صوتی متصل می شود.

منشی مجازی

در بسته های “منشی مجازی” با دریافت یک شماره تلفن اختصاصی با پیش شماره ۲ شهر تهران تمامی تماس های شما توسط منشی طبق دستور العملی که شما در اختیار منشی ها قرار داده اید پاسخ داده می شود ودر صورت نیاز با هماهنگی شما تماس به شما و یا همکارانتان دایورت می شود.پس از پایان مکالمه منشی و تماس گیرنده پیامکی شامل اطلاعات تماس گیرنده و درخواستشان به شما ارسال می گردد.

جهت اطلاع از خدمات دفتر مجازی “دفتر شما” به سایت www.daftareshoma.com مراجعه نمایید.

 

Comments 2

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.