سه نکته برای اینکه پیغام تماسهایتان را عالی دریافت کنید

با این سه روش دیگر مو لای درز پیغام گرفتن تان نمی رود

«دفتر شما» دفتر کار مجازی Leave a Comment

منشی های مجازی دفتر شما ، به صورت حرفه ایی پیغام های مشتریان را میگیرند  و به آنها به صورت حرفه ایی پاسخ میدهند، یا به قولی در اینکار قهرمان هستند. آیا شما هم میخواهید مهارت پیغام گیری خود را بهبود دهید ؟ این سه نکته را از تیم دفتر شما بیاموزید.

۱٫ آماده بودن، تنظیم کردن، تایپ کردن
آیا شما هم مانند منشی های مجازی دفتر شما میخواهید مطمئن شوید که همه اطلاعات و محتوای تماس را دریافت میکنید یا خیر؟

میتوانید از زمانیکه تماس گیرنده شروع به حرف زدن میکند  شما هم شروع به نوشتن کنید، صحبتش را قطع نکنید بجاش حرف های تماس گیرنده را همانی که هست را یادداشت کنید، البته که ممکن است تمام این محتوا لازم نباشد ولی بهتر است چیزی را از قلم نیندازید.

۲٫از کلمات تاکییدی استفاده کنید
بسیاری از حروف، صداهای مشابه ایی دارند و ممکن است در حین مکالمه تمایز دادن آنها غیر ممکن باشد. زمانیکه طرز صحیح آن را هجی میکنید بهتر است از جملاتی مانند (س مثل سیب ؟) استفاده کنید و حتی پیشنهاد دفتر شما به شما این است که برای راحتی کار لیستی از حروف الفبا همراه با مثالهای یک کلمه ایی را در کنار میز خود داشته باشید.

۳٫آن چه را که مینوسید تکرار کنید ، نه آنچه را که میشنوید

حتی بهترین تایپیست ها هم ممکن است محتوای پیغام را پس وپیش یادداشت کنند، که این ممکن است خطرناک باشد که درواقع شما درست میشنوید ولی اشتباه مینویسید . زمانیکه اطلاعات را تکرار میکنید همیشه از نوشته خود بخوانید ، برای مطمن شدن، اینکه فقط درست بشنوید لازم نیست، باید به درستی هم تایپ کنید.

با مرور مقالات قبلی وب سایت دفتر شما میتوانید مطالب مفیدی در خصوص پاسخ حرفه ایی دادن به تماسها و شنیدن مناسب پیغام ها به دست آورید،اگر شما هم نکته ایی در خصوص به دست آوردن مهارت پیغام گیری،به صورت عالی دارید دفتر شما آماده دریافت نظرات شما میباشد .

منبع : http://www.callruby.com/the_watercooler/2010/05/three-tips-for-taking-superb-messages/

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.