شتابدهنده تیک

حمایت دفتر شما از استارتاپ‌های شتابدهنده تیک کرمانشاه

pr اخبار «دفتر شما» 2 Comments

حمایت دفتر شما از استارتاپ‌های شتابدهنده تیک کرمانشاه

دفترشما و شتابدهنده تیک کرمانشاه با هدف ایجاد بستر مناسب جهت توانمندسازی و سرمایه‌گذاری در عرصه کسب‌وکار نوپا و دانش بنیان با یکدیگر تفاهم‌نامه منعقد کردند.

طبق توافق انجام شده با شتابدهنده تیک به عنوان یکی از نهادهای پیشرو در حمایت از استارتاپها، سه تیم برتر که وارد مرحله شتابدهی شده اند، به مدت مشخصی می‌توانند از خدمات رایگان دفترشما استفاده کنند.

همچنین تمام تیم‌هایی که از طرف شتابدهنده تیک به دفتر شما معرفی شوند نیز فرصت استفاده از این خدمات را با تخفیف ویژه خواهند داشت.

سرویس منشی مجازی دفتر شما
شتابدهنده فناوری TIC یک مرکز  جهت سرمایه گذاری و شتابدهی استارت آپ های حوزه فناوری واقع در کرمانشاه است. در این مرکز خدمات مدیریت فناوری ارائه  شده و تمرکز آن بر روی ایده های حوزه ICT است.

دفترشما به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه خدمات دفتر کار مجازی در ایران، در راستای عمل به تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی خویش، حمایت از کسب و کارهای نوپا را در دستور کار خود قرار داده است. از این رو شتاب دهنده ها با عقد تفاهم‌نامه با این شرکت می توانند از خدمات تلفن گویا، منشی مجازی و سایر خدمات این مجموعه با شرایط ویژه بهره مند شوند.

دو سرویس منشی مجازی و تلفن گویا از سرویس های  مورد استقبال کسب و کارهای نوپا به خصوص استارتاپ‌ها در ایران است و شتابدهنده می‌توانند با عقد تفاهمنامه با دفترشما، استارتاپ‌های تحت پوشش خود را از تخفیف ویژه بهره‌مند کنند.

«دفتر شما» یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد.

تا به حال شتابدهنده‌های دیموند، آواتک، پیشگامان و فینووا با دفتر شما جهت همکاری متقابل تفاهمنامه امضا کرده اند.

Comments 2

  1. عالیست! از شنیدن این خبر واقعا بسیار خوشحال شدم.

    دوستدار همیشگی شما

    کامیار مرتضوی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.