حمایت دفتر شما از استارتاپ‌های شتابدهنده شریف

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

دفتر شما و شتابدهنده شریف با هدف ایجاد بستر مناسب جهت توانمندسازی و سرمایه‌گذاری در عرصه کسب‌وکار نوپا و دانش بنیان با یکدیگر تفاهم‌نامه منعقد کردند.

دفترشما به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه خدمات دفتر کار مجازی در ایران، در راستای عمل به تعهدات و مسئولیتهای اجتماعی خویش، حمایت از کسب و کارهای نوپا را در دستور کار خود قرار داده است. از این رو تمام شتاب دهنده ها می توانند از خدمات تلفن گویا، منشی مجازی و سایر خدمات این مجموعه با شرایط ویژه بهره مند شوند.

طبق توافق انجام شده با شتابدهنده شریف به عنوان یکی از نهادهای پیشرو در حمایت از استارتاپها، سه تیم برتر که وارد مرحله شتابدهی شده اند، به مدت مشخصی می‌توانند از خدمات رایگان دفترشما استفاده کنند.

همچنین تمام تیم‌هایی که از طرف شتابدهنده شریف به دفتر شما معرفی شوند نیز فرصت استفاده از این خدمات را با تخفیف ویژه خواهند داشت.

مصاحبه با کارآفرینان هر تیم (معرفی شده از سوی شتابدهنده شریف که سرویس‌های دفترشما را خریداری و استفاده می کنند هم در برنامه همکاری مشترک قرار دارد.

شتابدهنده شریف چکار می‌کند؟

شریف اکسلریتور اولین برنامه شتاب دهی برخاسته از نهاد دانشگاه در ایران است. این شتابدهنده در مجتمع خدمات فناوری شریف در دانشگاه صنعتی شریف قرار دارد و درحال ارائه ی خدمات به استارتاپ های شریفی می باشد.

شتابدهنده شریف خدمات پنجگانه‌ی آموزشی، فضای استقرار، شبکه سازی، حمایت‌های مالی و خدمات مشاوره‌ای را به استارتاپ ها می‌دهد و از آن‌ها حمایت می‌کند تا کسب و کار خود را از یک ایده اولیه به بازار برسانند و رشد کنند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.