مزایای خرید خط تلفن ثابت

شماره تلفن ثابت تهران چه کمکی به کسب و کارها در شهرستان ها می کند؟

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار Leave a Comment

شماره تلفن ثابت تهران چه کمکی به کسب و کارها در شهرستان ها می کند؟

سالها درس خوانده ای و مهارت کسب کرده ای. حالا می خواهی در شهر خودت مشغول به کار شوی. از طرفی روحیه ات با کار کارمندی سازگار نیست و ایده های خوبی برای راه اندازی کسب و کار جدید داری و از طرف دیگر زادگاهت به هر دلیل ظرفیت بالایی برای درآمدزایی ندارد.

به سرت می زند که به تهران مهاجرت کنی و از فرصت ها و ظرفیت های بالای پایتخت به نفع خودت استفاده کنی. اما مگر به این سادگی است؟ اجاره های بالا … هزینه های سرسام آور خورد و خوراک… رفت و آمد و انواع هزینه های جوراجور دیگر که عملاً هیچ پولی برایت باقی نمی گذارند. همه اینها یک طرف و دلتنگی و دوری از خانه و خانواده یک طرف دیگر.

خرید خط تلفن ثابت تهران

اما هزینه های زندگی در شهر بزرگی مثل تهران یک طرف و دلتنگی و دوری از خانواده یک طرف دیگر

پس باید راهی پیدا کنی که از همان محل زندگی ات از پتانسیل درآمدزایی شهرهای بزرگ استفاده کنی و کسب و کار جدید خود را توسعه دهی.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

می ماند مسأله قضاوت بعضی از مشتریان که فکر می کنند کسانی که در تهران هستند تخم دو زرده می کنند و بقیه در شهرهای دیگر تخم یک زرده! ما هم با تو هم عقیده ایم که قضاوت عادلانه ای نیست. «دفتر شما» این مانع غیرمنصفانه را از پیش پایت برمی دارد:

کاربرد شماره تلفن مجازیکسب و کارت را در شهر خودت راه اندازی کن اما از ظرفیت های بالای تهران نیز برخوردار شو!

با خرید یکی از بسته های تلفن گویا از «دفتر شما» در ازای هزینه ماهیانه ناچیزی (در حد یک بار غذا خوردن در رستوران!) صاحب یک شماره تلفن ثابت تهران و یک شماره فکس تهران می شوی. اگر هم با دوستانت کار می کنی می توانید همه با هم یک شماره تلفن ثابت داشته باشید و برای شماره تان تا ۹ شماره داخلی تعریف کنید.

اگر بخواهی می توانی از این نیز حرفه ای تر باشی. چگونه؟

سرویس منشی مجازی دفتر شما

پیشنهاد ما این است که علاوه بر داشتن شماره تلفن ثابت تهران، یک منشی به جای تو پاسخ تماسهایت را بدهد. از طرف دیگر، عاقلانه تر آن است که دستکم در ابتدای مسیر راه اندازی کسب و کار، از هزینه هایی مانند اجاره دفتر کار و استخدام منشی بزنی.

هر جای دنیا که باشی می توانی خط تلفن ثابت تهران داشته باشی و یک منشی حرفه ای تماسهایت را پاسخ دهد.

هر جای دنیا که باشی می توانی خط تلفن ثابت تهران داشته باشی و یک منشی حرفه ای تماسهایت را پاسخ دهد.

 

خبر خوب اینکه این روزها روشهای نوینی ایجاد شده تا برای داشتن منشی مانند گذشته نیازی به صرف هزینه بالای ماهیانه برای اجاره دفتر کار و پرداخت حقوق و بیمه و مزایا نباشد. سرویس منشی مجازی «دفتر شما» دقیقاً با همین هدف راه اندازی شده است.

یعنی می توانی بدون اینکه دفتر کار اجاره کنی و تنها در ازای پرداخت مبلغ ماهیانه اندکی (شروع قیمت از هر ماه ۱۳۰ هزار تومان)، هم شماره تلفن ثابت تهران داشته باشی و هم یک منشی با روابط عمومی قوی.

حالا که هم شماره تلفن ثابت تهران داری و هم منشی، می توانی در منزل خود در هر نقطه از ایران کسب و کار جدیدت را راه اندازی کنی و در رقابتی منصفانه از سرتاسر کشور مشتری بگیری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.