سیستم تلفن مجازی

دوران شکوفایی سیستم تلفن مجازی

«دفتر شما» دفتر کار مجازی Leave a Comment

دوران شکوفایی سیستم های تلفن مجازی 

و افول سیستم های خط تلفن ثابت

تا همین چند سال پیش شرکتها مجبور بودند تعداد زیادی اپراتور و منشی استخدام کنند تا به تماسهای ورودی شرکتشان پاسخ دهند. شرکتهای بزرگ نیز یک واحد جداگانه مرکز تماس فقط برای پاسخگویی به تماسهای ورودی داشتند.

پیشرفت فناوری شرایط را به قدری سریع تغییر داده که انگار این تصویر مربوط به جهانی دیگر با فاصله چندین سال نوری از این جهان و سیستم تلفن مجازی (VoIP) است که شرکتها اکنون در سرتاسر دنیا استفاده می‌کنند. با کاهش قیمت و پیشرفته شدن سیستم های، شرکتهای بیشتری به این فناوری جدید رو آوردند تا هزینه های استخدام نیرو خود را کاهش دهند و در عین حال حجم بالاتری از تماس را پاسخگو باشند.

“پیش از اختراع سیستم تلفن مجازی یا VoIP، بسیاری از شرکتها برای پاسخگویی به تماسهای مشتریانشان چاره‌ای نداشتند جز راه اندازی مرکز تماس و استخدام تعداد زیادی اپراتور”

سیستم تلفن مجازی جایگزین مرکز تماس

به همین دلیل، اپراتوری یکی از مشاغلی است که به سرعت در حال ناپدید شدن در بازار مشاغل آمریکاست. پیش بینی می‌شود که بین سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۲۴ اشتغال در این زمینه کاری ۳۳ درصد کاهش داشته باشد.

بسیاری از کسب و کارها نیز رفته رفته از سیستم تلفن ثابت معمولی روی گردانده به خدمات تلفن مجازی یا ویپ (VoIP) روی می‌آورند. خدمات تلفن مجازی (VoIP) که شرکت دفترشما اولین عرضه کننده این خدمات در ایران است، به شرکتها این امکان را می‌دهد که نیازهای ارتباطی خود را با هزینه بسیار پایین تر برآورده کنند. به همین دلیل است که استفاده از خدمات تلفن مجازی به جای سیستم تلفن ثابت به امری عادی و منطقی تبدیل می‌شود.

چرا شرکتها تلفن مجازی را ترجیح می‌دهند؟

  • سیستم تلفن مجازیشرکتها که دیگر لزومی نمی بینند زیر بار هزینه و دردسر راه اندازی مرکز تماس بروند، به دلیل مزایای خط تلفن مجازی به این فناوری روی آورده اند:
  • کسب و کارها هیچ تماسی، و بنابراین هیچ فرصت فروشی، را از دست نمی‌دهند. چون با خدمات خط تلفن مجازی یا VoIP نه خط تلفن اشغال می‌شود و نه تماسی به دلیل نبودن اپراتور پشت سیستمش از دست می‌رود. پس منطقی است که کسب و کارها و استارتاپها تا این اندازه مجذوب انعطاف و بهره وری بالای سیستم خط تلفن مجازی شده اند.
  • منتها این گرایش به راهکارهای دفتر کار مجازی تنها به دلایل اقتصادی و کاهش هزینه نیست، بلکه رضایت بالاتر مشتری و تماس گیرندگان نیز در این تصمیم گیری دخیل است. با سیستم تلفن مجازی، مشتریان می‌توانند به صورت شبانه روزی به کسب و کارها دسترسی داشته باشند. چون اپراتورها می‌توانند به صورت شیفتی و حتی از منزل به تماسهای کسب و کارها پاسخ دهند.
  • از همه مهمتر، کیفیت و روشی که یک شرکت برای پاسخگویی به تماسهای ورودی خود انتخاب می‌کند، حرفهای زیادی درباره آن برند و فرهنگ شرکتی اش برای تماس گیرندگان دارد.
  • وقتی شرکتی تعداد نامحدودی تماس را بدون اشغالی خط با اپراتور باتجربه و خوش برخورد پاسخگو است، این پیغام را به مشتری می‌رساند که «تو برای من ارزشمندی و من برای حفظ تو تلاش می‌کنم!». به همین دلیل، تجربه مشتری از تماس با آن کسب و کار به صورت تجربه ای خوش برای همیشه در ذهن آن مشتری باقی می‌ماند. بنابراین نه تنها آن مشتری به آن شرکت وفادار می‌ماند، بلکه از تبلیغات دهان به دهان نیز دریغ نمی‌کند.

شرکت «دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی آنلاین به کسب و کارها، مانند خط تلفن ثابت بر بستر اینترنت (VoIP)، سرویس تلفن گویا و منشی مجازی است.

اگر سؤالی درباره سیستم تلفن مجازی دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و یا با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.