طراحی سایت

طراحی سایت، نیاز هر کسب و کار برای ورود به دنیای دیجیتال

pr کسب و کار 1 Comment

طراحی سایت، نیاز هر کسب و کار برای ورود به دنیای دیجیتال

در گذشته کسب و کارها روش‌های مختلفی برای معرفی خود داشتند. تبلیغات محیطی، تبلیغات در روزنامه، تبلیغات در رسانه‌هایی مانند رادیو و تلویزیون و … همیشه بین مخاطبان و کسب و کارها محبوب بوده و کسانی که اصولی سرمایه‌گذاری می‌کردند معمولاً در مدت طولانی در زمینه کاری خود به یک برند تبدیل می‌شدند.

امروزه روش تبلیغات و بازاریابی کاملاً دگرگون شده است. آخرین آمار نشان می‌دهد شرکت‌های بزرگ بالغ بر ۳۵% هزینه‌های خود را صرف تبلیغات در فضای دیجیتال می‌کنند.

در سال ۱۹۹۰ بلافاصله پس از ابداع World Wide Web توسط تیم برنز لی، کاربرد تجاری آن آغاز شد و پس از آن نیز شاهد رشد روز افزون گرایش به کسب و کار در فضای مجازی بودیم. رشد تجاری در اینترنت به حدی بود که بر اساس بررسی‌‍های انجام شده، حجم مبادلات آنلاین در سراسر جهان در سال ۲۰۱۶ به بیش از ۱٫۷۴ تریلیون دلار رسید.

پیش بینی خواهد شد که این رقم در آینده به بیش از ۲ تریلیون دلار برسد. به طور کلی باید گفت که تبلیغات سنتی رفته رفته جای خود را به تبلیغات مدرن داده‌اند که اینترنت نقش بسیار موثری در این اتفاق داشته است.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

آیا داشتن سایت می‌تواند برای ما درآمدزا باشد؟

همانطور که می‌دانید هم اکنون خرید و فروش آنلاین بسیار محبوب شده است و بیشتر مردم در حال حاضر ترجیح میدهند که کالای خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

حدود ۷۱% فروشندگان، امروزه کالای خود را به صورت آنلاین می‌فروشند. همچنین، بر اساس آمار تقریبا ۸۰% از مردم آمریکا یعنی نزدیک به ۱۹۸ میلیون نفر در این کشور به شکل آنلاین خرید می‌کنند.

همچنین، اداره آمار آمریکا نیز اعلام کرده است که حدود ۷٫۵% از کلیه از کلیه خرده‌فروشی‌ها در سال ۲۰۱۵ میلادی به شکل آنلاین انجام می‌شود و سهم تجارت الکترونیک با ۱٫۵ % افزایش به ۲۹٫۷% در سال ۲۰۱۵ رسید.

بهتر است بدانید که راه ورود به دنیای اینترنت داشتن وب سایت است. به طور کلی یکی از راه های ساده و در حین حال کاربردی برای معرفی محصولات و خدمات خود ارائه آنها در محیط اینترنت است. مهمترین دلیل تمام موارد ذکر شده، پیشرفت تکنولوژی و ساده سازی فرآیند خرید به وسیله اینترنت و خدمات وب سایت‌ها است.

خوشبختانه، وب‌سایت می‌تواند در تمام شاخه های کسب کارهای مختلف کاربرد داشته باشد. به طور مثال پزشکان می‌توانند از سیستم نوبت دهی استفاده کنند، املاکی ها ملک های خود را به سادگی خرید و فروش یا اجاره می دهند، فروشگاه ها که قطعاً نمی‌توانند تمام محصولات خود را در ویترینشان نمایش دهند، می‌توانند در وب سایت تمام آنها را به نمایش بگذارند. همچنین، شرکت های خدماتی بسیاری نیز خدمات خود را به سادگی در وب سایت‌شان عرضه می‌کنند. به علاوه، بسیاری از کسب و کارهای خرد نیز بدون داشتن هزینه‌های فیزیکی می توانند وارد حوزه تجارت و عرضه شوند.

ساختن سایت چه کمکی به کسب و کارهای خرد می کند؟

شاید در گذشته و بدون دنیای دیجیتال، واژه کسب و کار خرد مانند امروز کاربرد نداشت و توجه خاصی بع آن نمی‌شد. با پیدایش تجارت الکترونیک، این فضا برای بسیاری از انسان ها فراهم شد تا بتوانند ایده‌ها و تفکرات خود را (که قبلا برایشان هزینه بر بود) پرورش دهند.

امروزه دیگر مانند قدیم نیست که خدمات و محصولات در قالب محیط فیزیکی در معرض نمایش قرار بگیرد. پدیده اینترنت و وب‌سایت‌ها باعص شده تا کار آدم‌ها برای مبادلات ساده شود.

معمولاً بسیاری از افرادی که کسب و کاری خرد را راه اندازی می‌کنند، معمولاً مشکلات مالی و نبود سرمایه‌گذار است، اما مسئله‌ای مهم وجود دارد و آن هم این است که شما با برنامه ریزی مناسب و هزینه‌ای کم می‌توانید سایتی با امکانات مورد نیازتان ایجاد کنید.

زمانی که این کار انجام شد دیگر شما وارد دنیایی از جنس مبادلات و شبیه به داشتن مکانی فیزیکی برای عرضه محصولات و خدمات خود شدید. به این ترتیب، با هزینه به مراتب کمتر از هزینه های دنیای واقعی می‌توانید کسب و کار خود را به خوبی معرفی کرده و روز به روز پیشرفت داشته باشید. نمونه این مدل کسب و کارها در کشور خودمان در چند سال اخیر کم نبوده است. برای مثال می‌توانیم دیجیکالا، الوپیک، آلومک و بسیاری دیگر از کسب و کارها را نام ببریم که اگر اینترنت نبود، هیچ وفت چنین ایده‌هایی به ثمر نمی‌رسید.

چگونه می توانید پا به این عرصه بگذارید ؟

شرکت های زیادی خدمات طراحی سایت را ارائه می کنند، اما انتخاب بین آنها کار دشواری است زیرا قیمت ها و زمان تحویل پروژه هر شرکت با دیگری فرق می کند.

فرآیند طراحی سایت به خودی خود مسئله پیچیده‌ای نیست، اما معمولاً افرادی که تصمیم به داشتن وب سایت می گیرند به جهت اطلاعات پراکنده و معمولاً خارج از عرف از تصمیم خود منصرف می‌شوند.

سامانه سایت ساز Portal دقیقاً به همین منظور به وجود آمده است تا بتواند روند طراحی و راه‌اندازی سایت را برای همه آسان کند. به این ترتیب سایت ساز پرتال به شما کمک می‌کند تا با هزینه‌ای معقول سایت خود را راه‌اندازی کنید.
پرتال، سامانه ای برای ایجاد وبسایت های مختلف با کارآیی های متنوع است. این سامانه قالب های جذاب و پیشرفته‌ای دارد که با استفاده از آن ها، بدون اینکه نیازی به آشنایی با گرافیک و نرم افزارهای مختلف گرافیکی داشته باشیم، می توانیم ظاهر سایت را آنگونه که می‌خواهیم تغییر دهیم.

بهترین بخش سامانه سایت ساز پرتال امکان تنظیمات جزء به جزء آن توسط مدیر وب‌سایت است. در حالت منطقی، برای ایجاد تغییر بر روی یک وب‌سایت نیاز به دانش برنامه‌نویسی وجود دارد، اما سامانه پرتال با ایجاد تکنولوژی های پیشرفته، وب‌سایت شما را از حضور یک برنامه نویس برای ایجاد تغییرات بی نیاز کرده است.

بهتر است بگوییم که وب‌سایت شما کاملاً تحت فرمان‌تان است و تنظیمات مختلف بر روی آن، به هیچ دانشی از برنامه نویسی نیازی ندارد.

استفاده از سامانه پرتال مانند استفاده از گوشی تلفن همراه است زیرا لازم نیست برای راه اندازی یک وب‌سایت هزینه هنگفتی پرداخت کنید و کافی است به صورت ماهانه همچون قبض تلفن همراه خود، هزینه آن را پرداخت کنید.
هزینه ایجاد یک وب‌سایت بر روی سامانه پرتال کاملاً بستگی به شرایط و سلیقه شما داشته و منعطف است. شما می توانید با توجه به نیازها و بودجه خود، بهترین بسته ایجاد سایت را انتخاب و هزینه آن را به صورت ماهانه یا حتی سالانه پرداخت کنید. امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

همچنین، ممکن است شما مایل به تست سامانه پیش از خرید آن باشید، برای این کار می توانید درخواست خود را به بخش پشتیبانی سامانه ارائه دهید تا امکان چند روز تست رایگان به منظور ایجاد یک وبسایت برای شما فرآهم شود.

اگر قصد دارید برای کسب و کار خود یک وب‌سایت راه اندازی کنید یا قصد دارید کسب و کاری اینترنتی داشته باشید، سایت ساز پرتال انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

همچنین، اگر تصور می‌کنید کار کردن با یک سایت ساز سخت است، اصلا نگران نباشید. وبلاگ پرتال دقیقاً به منظور آموزش کار با سایت ساز پرتال راه اندازی شده است تا شما بتوانید بهترین نتیجه را از سایت خود دریافت کنید.

در صورتی که می‌خواهید تعرفه طراحی سایت در سایت ساز پرتال را همین الان گوشی تلفن را برداشته و با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید تا کارشناسان پرتال شما را راهنمایی کنند.

Comments 1

  1. Pingback: دفتر شما | استارت آپ موفق | استارتاپ چیست | راه اندازی استارت آپ 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.