خرید خط 5 رقمی تهران

فرصت محدود خرید خط ۵ رقمی و ۶ رقمی تهران

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

فرصت محدود خرید خط تلفن ۵ رقمی و ۶ رقمی تهران

شماره تلفن خاص در ذهن مشتری باقی می‌ماند و تاثیر ویژه‌ای در بازاریابی دارد. شما با خرید خط تلفن ۵ رقمی و ۶ رقمی ثابت تهران می‌توانید خود را از رقبا متمایز کرده و در بازار بدرخشید.

قبلا برای گرفتن یک خط تلفن ثابت می بایست با داشتن سند مالکیت ملکی یا اجاره نامه به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه می کردید و با ارائه مدارک درخواست شماره تلفن می دادید. اگر شانس با شما یار بود و خط آزاد در منطقه شما وجود داشت، بعد از چند روز خط را به شما تحویل می دادند. اما در اکثر مناطق مهم تجاری شهر، به علت متقاضی زیاد باید چند هفته یا حتی چند ماه منتظر دریافت خط بمانید.

اما این روزها دیگر نه نیازی به معطلی و ایستادن در صف انتظار است و نه سیم کشی، تنها با ثبت نام اینترنتی در پورتال دفترشما می‌توانید صاحب شماره تلفن ثابت ۵ رقمی و ۶ رقمی تهران شوید.

یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های اعتبار هر دفتر و کسب و کار شماره تلفنی است که برای خود استفاده می‎‌کند. نوع سرشماره، ترتیب اعداد و تعداد شماره‌ها همه نشان دهنده تمایز و ارزش آن شرکت است. شماره تلفن خاص همینطور حس مثبتی در مشتریان به وجود می‌آورد و سبب اطمینان آن‌ها می‌شود.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

شماره تلفن خاص در ذهن مشتری باقی می‌ماند و تاثیر ویژه‌ای در بازاریابی دارد. شما با خرید خط تلفن۵ رقمی و ۶ رقمی ثابت تهران می‌توانید خود را از رقبا متمایز کرده و در بازار بدرخشید.

خرید خط تلفن ۵ رقمی یا ۶ رقمی تهران چگونه است؟

با توجه به محدودیت تعداد خطوط، برای اینکه یک خط ۵ رقمی و یا ۶ رقمی تهران داشته باشید باید با واحد فروش دفتر شما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا از موجود بودن خطوط و شرایط واگذاری آگاه شوید.

مهم نیست ساکن چه شهر یا کشوری هستید. با خرید خط تلفن ثابت تهران از «دفتر شما» می‌توانید تماس‌های خود را بر روی گوشی همراهتان منتقل کنید، پاسخ دهید و تماسهای خود را مدیریت کنید. با توجه به اینکه تنها تعداد محدودی از خطوط ۵ رقمی و ۶ رقمی تهران موجود است، اولویت واگذاری این خطوط با کسانی است که سریع‌تر اقدام کنند.

همین حالا با ما تماس بگیرید: ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱

روی خط تلفن ۵ رقمی و ۶ رقمی چه امکاناتی می‌گیرید؟

دفتر شما  روی خطوط ۵ رقمی ، شش رقمی و هشت رقمی خود دو  سرویس تلفن گویا، منشی مجازی را به مشتریان ارائه می‌کند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

برخی از این امکانات به این شرح است:

  • سامانه تلفن گویا ۲۴ ساعته آنلاین
  • فعالسازی خط در ۱ دقیقه
  • ساخت منو های تو در تو
  • ایجاد داخلی به صورت نامحدود
  • امکان معرفی ساعات اداری و غیر اداری
  • امکان دریافت ۳۲ تماس ورودی همزمان
  • انتقال تماس اتوماتیک روی موبایل و تلفن ثابت
  • صندوق صوتی و فکس آنلاین
  • دریافت گزارش تماس ها در پورتال و به صورت لحظه ای
  • امکان شارژ اعتبار و مشاهده ریز جزئیات مصرف

سرویس دیگر این دفتر مرکز تماس مجازی است. راه اندازی مرکز تماس نیازمند صرف هزینه گزافی برای خریداری تجهیزات، نگهداری و به روزرسانی مداوم آنها، استخدام و آموزش چند اپراتور است، شما با برون سپاری مرکز تماس به کادر حرفه‌ای این دفتر می‌توانید از هزینه‌های خود بکاهید و در عین حال خدمات بهتری را دریافت کنید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
خرید خط 5 رقمی
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.