شماره رند تهران

فرصت محدود خرید شماره رند تهران

«دفتر شما» اخبار «دفتر شما», دفتر کار مجازی 7 Comments

فرصت محدود خرید شماره رند تهران

دفتر شما به تازگی تعدادی شماره رند تلفن ثابت ۸ رقمی تهران برای فروش در اختیار کسب و کارها قرار داده است. پیشنهاد می کنیم فرصت را غنیمت بشمارید و با مراجعه به لیست شماره تلفن های رند ۸ رقمی این مجموعه، شماره ای رند و یا شماره ای با رقم‌های مشابه تلفن همراه خود انتخاب کنید.

شماره تلفن های عرضه‌شده توسط «دفتر شما» با کد ۲ تهران شروع می شوند که محبوب ترین برای کسب و کارها و باپرستیژترین پیش شماره تلفن ثابت تهران است. شماره تلفن های دفتر شما علاوه بر داشتن کد ۲ تهران، شماره های مجازی هستند که مزیتهای متعددی نسبت به شماره تلفن های عادی دارند. مهمترین مزیت شماره تلفن های مجازی یا اَبری این است که می توانید بر روی آنها خدمات متنوعی دریافت کنید، مانند سرویس تلفن گویا، فکس آنلاین، منشی مجازی و مرکز تماس آنلاین.

کاربرد شماره تلفن مجازیشماره تلفن مجازی چیست و چه مزیتهایی نسبت به شماره تلفن عادی دارد؟

سرویس تلفن گویا دفتر شما

 بنابراین، تمامی استارتاپها می‌توانند با خریداری خط تلفن ثابت از دفتر شما، بدون نیاز به اجاره دفتر کار و استخدام منشی، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند و علاوه بر کاهش  چشمگیر هزینه های راه اندازی کسب و کار، وجهه حرفه ای کسب و کار خود را نیز بهبود ببخشند.

با توجه به این که شماره تلفن های رند متقاضیان زیادی دارند و به سرعت به فروش می رسند، به صاحبان کسب و کارها توصیه می شود برای تهیه شماره تلفن دلخواه خود عجله کنند تا در این فرصت محدود با انتخاب شماره ای درخور کسب و کارشان، مشتریان بیشتری جذب کنند.

Comments 7

 1. Pingback: حضور دفتر شما در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال | دفترشما

   1. Post
    Author

    آقای سالاری
    سلام.
    هنگام خرید سرویس در پرتال، لیست شماره ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.
    ممنون از توجهتان.

 2. Pingback: خبر خوب برای متقاضیان خطوط رند: امکان رزرو شماره تلفن برقرار شد! | دفترشما

 3. Pingback: استخدام منشی در منزل: آیا این گزینه برای کسب و کار شما مناسب است؟ | دفترشما

 4. سلام من درحال خرید خط رند بودم اما در مرحله پرداخت ارور داد و طی ۲ ساعت سرچ دیگه نتونستم اون خط رو پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. Post
   Author

   جناب آقای ایوب
   سلام
   لطفاً با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۲-۰۲۱ تماس بگیرید تا راهنمایی تان کنند. ممکن است خرید شما انجام شده و به همین دلیل شماره از فهرست خارج شده باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.