شماره رند تهران

فرصت محدود ارائه شماره ۶ و ۸ رقمی رند تهران

«دفتر شما» اخبار «دفتر شما», دفتر کار مجازی 7 Comments

فرصت محدود : ارائه خدمات دفتر شما روی شماره ۶ رقمی و ۸ رقمی رند تهران

دفتر شما به تازگی تعدادی شماره ۶ رقمی و خطوط رند تلفن ثابت ۸ رقمی تهران برای ارائه خدمات خود در اختیار کسب و کارها قرار داده است. پیشنهاد می کنیم فرصت را غنیمت بشمارید و با مراجعه به پورتال دفتر شما ، از خطوط  ۶ و ۸ رقمی رند تهران بهره مند شوید.

 

امکان انتخاب شماره تلفن ثابت دلخواه در پورتال دفتر شما

شماره تلفن های ارائه شده توسط «دفتر شما» با کد ۲ تهران شروع می شوند که محبوب ترین و باپرستیژترین پیش شماره تلفن ثابت تهران است. این خطوط، شماره های مجازی هستند که مزیتهای متعددی نسبت به شماره تلفن های عادی دارند.

با توجه به اینکه برای استفاده از این شماره ها نیازی به داشتن دفتر کار ندارید بنابراین می توانید به عنوان تلفن ثابت دایورتی از آن استفاده کنید اما مهمترین مزیت شماره تلفن های مجازی یا اَبری این است که می توانید بر روی آنها خدمات متنوعی دریافت کنید، مانند سرویس تلفن گویا، فکس آنلاین، منشی مجازی و مرکز تماس آنلاین.

کاربرد شماره تلفن مجازیشماره تلفن مجازی چیست و چه مزیتهایی نسبت به شماره تلفن عادی دارد؟

سرویس تلفن گویا دفتر شما

بنابراین، تمامی استارتاپها و کسب و کارها کوچک و بزرگ (هر جای ایران که باشند) می‌توانند با گرفتن خط تلفن ثابت تهران از دفتر شما، بدون نیاز به اجاره دفتر کار و استخدام منشی، در بازار پایتخت رقابت کنند و علاوه بر ایجاد یک وجهه حرفه ای، هزینه های کسب و کار خود را کاهش دهند.

با توجه به این که شماره تلفن های ۶ رقمی و ۸ رقمی رند متقاضیان زیادی دارند و به سرعت واگذار می شوند، به صاحبان کسب و کارها توصیه می شود برای تهیه شماره تلفن دلخواه خود عجله کنند تا در این فرصت محدود با انتخاب شماره ای درخور کسب و کارشان، مشتریان بیشتری جذب کنند.

نحوه رزرو خط تلفن ثابت از دفترشما

اگر هر سوالی در زمینه خدمات دفتر کار مجازی و رزرو خطوط دارید، با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Comments 7

 1. Pingback: حضور دفتر شما در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال | دفترشما

   1. Post
    Author

    آقای سالاری
    سلام.
    هنگام خرید سرویس در پرتال، لیست شماره ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.
    ممنون از توجهتان.

 2. Pingback: خبر خوب برای متقاضیان خطوط رند: امکان رزرو شماره تلفن برقرار شد! | دفترشما

 3. Pingback: استخدام منشی در منزل: آیا این گزینه برای کسب و کار شما مناسب است؟ | دفترشما

 4. سلام من درحال خرید خط رند بودم اما در مرحله پرداخت ارور داد و طی ۲ ساعت سرچ دیگه نتونستم اون خط رو پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. Post
   Author

   جناب آقای ایوب
   سلام
   لطفاً با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۲-۰۲۱ تماس بگیرید تا راهنمایی تان کنند. ممکن است خرید شما انجام شده و به همین دلیل شماره از فهرست خارج شده باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.