کنفرانس فین تک

تخفیف ۳۰ درصدی دفترشما برای ثبت نام در کنفرانس فین تک ایران

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

همراهان دفتر شما این امکان را دارند که برای ثبت نام در کنفرانس دو روزه فین تک ایران که ۱۳ و ۱۴ شهریورماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود از ۳۰ درصد تخفیف بهره مند شوند

کنفرانس فین تکدر کنفرانس فین­تک ایران FintechConf2019 چه خبر است؟

در سال­های اخیر، کسب و کارهای مبتنی بر تکنولوژی فین­تک رشد قابل توجهی داشته و فعالان این حوزه می­توانند سهم بالایی در رشد اقتصاد کشور و توسعه GDP ایران داشته باشند.
یکی از مهمترین بسترهای ارتقای دانش و ایجاد زیرساخت در حوزه فین­تک، برگزاری رویدادهای تخصصی است. از این رو مجموعه نوآفرینان با مشارکت راه پرداخت و همکاری رسانه ای مجموعه هایی چون دفتر شما ، اقدام به برگزاری کنفرانس فین­تک ایران (FintechConf2019)  نموده است.

این کنفرانس در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه و با هدف بررسی توان و ظرفیت کسب وکارهای فین‌تک در راستای کمک به رشد GDP در ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

محور های اصلی کنفرانس فین­تک ایران چیست؟

محوریت اصلی این رویداد، بررسی توان کسب و کارهای فین­تک در افزایش حجم اقتصاد ایران و نیازهای این کسب‌وکارها برای رسیدن به این هدف است. از دیگر مواردی که در این کنفرانس به آن پرداخته می­شود، چالش‌هایی است که باعث شده تا کسب‌وکارهای فین‌تک ایران تا امروز نتوانند نقش موثری در اقتصاد ایران داشته باشند.

بیشتر بخوانید: ۵ چالش استارتاپ ها در ایران

جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام به وبسایت www.fintechconf.ir مراجعه نمایید.

شما می­توانید با کد تخفیف daftareshoma بلیت این رویداد را با ۳۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.