چرا قابلیت تماس مستقیم از روی سایت، می تواند برای رشد کسب و کارتان مفید باشد

امکان تماس مستقیم از روی سایت و کمکی که به کسب و کارتان می کند

«دفتر شما» کسب و کار نظر بدهید

اگر مشتری بالقوه شما یک نیازی داشته باشد این شما هستید که باید به نیازهای آنها پاسخ بدهید. نیازی نیست که هزینه زیادی را برای این مورد صرف کنید. بجای آن هر زمان که مشتری از شما کمکی بخواهد شما باید به سرعت به کمک آنها بیایید و خدمات رسانی کنید

خبر خوب برای مالکان کسب و کار این است، که شما به کمک آنها می آیید. کاربران تلفن هوشمند می توانند با شرکت ها همراه بشوند تا نیازهای آنها را برآورده کنند. اخیرا استفاده از قابلیت تماس مستقیم از روی سایت ها، در این دهه های اخیر گسترش یافته است و پیش بینی می شود که ۱۶۲ بیلیون تماس از طریق سایت مستقیما با تلفن هوشمند تا سال ۲۰۱۹ برقرار بشود.

تماس هایی که در اصل از طریق کاربران تلفن هوشمند با شرکت های رو به رشد برقرار می شوند، خیلی ارزشمند محسوب می شود چون این تنها راه ارتباطی است که دیگر  شرکت ها از داشتن آن بهره مند نیستند. ارتباط گیری با مشتریان بالقوه از طریق شبکه های اجتماعی، بازایابی از طریق ایمیل و تبلیغات هم ارزشمند است و هم در هزینه ها صرفه جویی می کند و لی همیشه هم  نتایج مثبتی به همراه ندارد. اگرچه، با احترام با مشتری برخورد کردن تنها فرصتی نیست که بتوان ارزش خدمات خود را بالاببرید، بلکه شانسی است تا تجربیات خود را دراختیار مشتریانتان قرار دهید و اعتماد سازی کنید.

اینکه تمام مشتریانتان را از طریق تلفن هوشمند جذب کنید، شاید هزینه بر نباشد. درحالی که ممکن است هزینه تبلیغات در اینترنت و یا تبلیغات در وب سایت ها هم نیاز به زمان برای طراحی تبلیغ داشته باشد و اینکه باید زمان بسیاری برای این مورد صرف بشود.

به چه چیزهایی نیاز دارید تا میزان رشد قابلیت تماس مستقیم از سایت را افزایش بدهید؟

ضرورتا، پیدا کردن شماره تماس و کلیک کردن بر روی آن و تماس گرفتن با آن از طریق تلفن هوشمند، مشتری را به تیمی وصل می کنند که حضور دارند تا خدماتی ارایه دهند. راه های متعددی وجود دارد که شماره تماس شما را بتواند بر روی سیستم تلفن هوشمند مشتری نشان بدهد:

-با روش گذاشتن لینک تماس مستقیم بر روی سایت

-بر روی صفحه اصلی سایتتان دکمه تماس مستقیم قرار هید.

-سعی کنید دکمه تماس مستقیم را در جای مناسبی از سایت قرار بدهید که شخص با ورود به سایت شما دچار سردرگمی نشود.

-سعی کنید که شماره تماس خودتان را هم در همان قسمت مناسب از صفحه اصلی سایت قرار بدهید.

-مطمئن باشید که اطلاعات شما بر روی گوگل به درستی ثبت شده باشد و اینکه این اطلاعات به روز شده باشند و اینکه شماره تماس شما به راحتی قابل دسترس باشد. برای اطلاعات بیشتر و مدیریت کردن اطلاعات خودتان باید به صفحه گوگل مراجعه کنید.

لحظه ای که شخص به این عبارت فکر می کند “باید این قابلیت را امتحان کنم” می خواهید که شخص با کلیک کردن بر روی یک لینک بتواند با شما تماس برقرار کند.

البته، یک شماره تماس با قابلیت کلیک کردن، خود به تنهایی نمی تواند معجزه گر باشد. بلکه بدون برخورد دوستانه و شخصی که بخواهد به فرد تماس گیرنده کمک بکند، ممکن است این قابلیت باعث صدمه زدن به اعتبار شرکت شما بشود. کاربران تلفن هوشمند لایق خدمات عالی هستند و نمی توانند خود را منتظر گرفتن این خدمات کنند. یکی از پنج تماسی که با شرکت شما گرفته می شود، ممکن است ناموفق باشد و آن هم به دلیل اینکه شما نتوانسته اید در زمان مناسب به تماس جواب بدهید و یا اینکه شخص به محض اینکه با اپراتور مواجه می شود، تصمیم به قطع تماس می گیرد و معمولا تماس گیرندگان تمایل دارند که بصورت مستقیم با شخص مربوطه صحبت کنند تا اینکه زمانی را صرف اپراتور کنند. علاوه براینها، مشتریان ناراضی از اینکه بازخوردهای خودشان را بیان کنند، چندان علاقمند نیستند. برخلاف آن ۷۶% که تماس از طریق تلفن هوشمند را انتخاب کرده اند، تعدادی هم هستند که بخاطر داشتن تجریه بد از این تماس ها، تصمیم می گیرند که زمان خود را صرف جستجو برای شرکت دیگری کنند و ۷۰% از آنها تمایل دارند که به خانواده و دوستانشان نارضایتی خودشان را ابراز کنند. ۳۰% آنها فقط به این فکر می کنند که این تجربه بد را فراموش کنند و ۲۴% هم تمایل دارند که نارضایتی خود را در شبکه های مجازی بیان کنند.

به منظور درو کردن پاداش های تماس مستقیم با مشتری، مشتری های کسب و کارهای کوچک نیازهای اصلی مشتری را پشتیبانی کند. قبل از طراحی وب سایتتان و پایه ریزی کردن طرح کسب و کاری خودتان بهتر است این قابلیت تماس مستقیم در وب سایت را نیز فعال کنید. اما اول نگاهی به قابلیت های تلفن همراهتان بیاندازید و آن را برای مشتریتانتان فعال کنید.

منبع :www.callruby.com/the_watercooler/2016/03/why-click-to-call-is-vital-to-your-small-business-growth

 

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.