راه اندازی مرکز تماس

وظایف مرکز تماس ابری چیست؟

«دفتر شما» آموزش, دفتر کار مجازی

وظایف مرکز تماس ابری چیست؟

مرکز تماس ابری «دفتر شما» با هدف مدیریت تماسهای کسب و کار شما شکل گرفته است. اما اول ببینیم مرکز تماس چیست؟

  • آیا تعداد تماسهایی که با سازمان شما گرفته می شود بالاست؟
  • آیا پاسخ گویی به تمامی تماس ها برای شما مشکل است؟
  • آیا تماس های شما به صورت فصلی افزایش و کاهش می یابد و استخدام تعداد زیادی منشی برای زمانهای پیک تماس برای شما به صرفه نیست؟

به لطف ورود فنآوریهای نوین به کشورمان، دیگر لازم نیست کسب و کارها خود به فکر راه اندازی مرکز تماس برای پاسخگویی به مشتریانشان باشند. ما با در اختیار داشتن تیمی از منشی های کاملا حرفه ای و نرم افزار پیشرفته و اختصاصی «دفتر شما» پاسخگوی تمامی تماس های ورودی به سازمانتان هستیم. از جمله وظایف مرکز تماس ابری پاسخگویی به پرسش های متداول تماس گیرندگان درمورد کسب و کار شماست. چگونه؟ شما اطلاعات مربوط به کسب و کارتان را در اختیار ما قرار می دهید و … همین! بقیه روند را به تیم منشی های حرفه ای ما بسپارید تا پاسخگوی به پرسشهای متداول کسب و کارتان باشیم.

مرکز تماس ابری

شما فقط اطلاعات مربوط به کسب و کارتان را در اختیار ما قرار دهید و همه چیز را به منشی های حرفه ای و باتجربه ما بسپارید.

یکی دیگر از وظایف مرکز تماس ابری «دفتر شما» انجام بازاریابی های تلفنی برای کسب و کار شما، اجرای طرح های نظرسنجی، چت آنلاین، ثبت سفارش و هر سرویسی است که مورد نیاز کسب و کار شما باشد.

سرویس مرکز تماس دفتر شما

«دفتر شما» چگونه خدمات مرکز تماس ابری عرضه می کند؟

فرقی نمی کند شما سازمانی با تماس های بالا در ساعت پیک باشید و یا در فصل خاصی پیک تماس داشته باشید. با راه اندازی مرکز تماس آنلاین «دفتر شما» شما به میزان استفاده خود از خدمات مرکز تماس هزینه پرداخت می کنید و هزینه های خود را به طور قابل توجهی کاهش می دهید. برای مثال، هتل ها جهت رزرواسیون خود در ماه بهمن و اسفند دارای پیک کاری هستند . «دفتر شما» با در اختیار داشتن کادر منشی کاملا حرفه ای پاسخگوی مشتریان هتل ها می باشد و رزرو هتل ها را انجام می دهد. هتل ها نیز به میزان مصرف خود از خدمات دفتر شما در آن ۲ ماه هزینه پرداخت می کنند و نیاز به استخدام تمام وقت چند منشی فقط برای پیک کاری ۲ماه ندارند.

گروه دیگری که به صورت فصلی تماس های بالایی دارند دبیرخانه همایش های کنفرانس ها ،نمایشگاه ها،… هستند. زمانی که دبیرخانه فراخوان خود را منتشر می کند، تعداد قابل توجهی تماس با دبیرخانه صورت می گیرد که ظرفیت پاسخگویی به این تعداد تماس را ندارند. برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهند و هیچ تماسی را از دست ندهند، می توانند از سرویس مرکز تماس «دفتر شما» استفاده کنند.

چنان چه پرسش یا ابهامی درباره سرویس مرکز تماس «دفتر شما» و دیگر خدمات این مجموعه دارید، در بخش «دیدگاه شما» برایمان پیام بگذارید و یا با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت «دفتر شما» دیدن کنید.